To był rok przełomowy dla gołdapskiej piłki ręcznej

jacwingowie_1

jacwingowie_1Rok 2013 to rok przełomowy dla gołdapskiej piłki ręcznej. W tym roku udało się nam utworzyć dwie nowe drużyny – młodzików oraz drużynę dziewcząt. Ten rok był także bogaty w różnego rodzaju imprezy sportowe, mecze towarzyskie czy też sparingi.

Niewątpliwie ważnym turniejem sportowym były Derby Gołdapi. Drużyna Juniorów pokonała najstarszych zawodników w naszym klubie. Warto także wspomnieć o Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Kierownika Kompleksu Sportowo- Rekreacyjnego Hala-Basen. To właśnie w tym turnieju nasi młodzicy odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo, pokonując przeciwników z Olecka.

W 2013 udało nam się także obronić tytuł Mistrza Rejonu w kategorii szkół gimnazjalnych. Należy przypomnieć, że nasi zawodnicy brali udział w dużych festiwalach piłki ręcznej w Giżycku i Siemiatyczach. Mieliśmy tam okazje zagrać między innymi z zawodnikami z Litwy. Rok 2013 można podsumować jako pracowity i udany.

Więcej o wydarzeniach w naszym klubie: http://www.youtube.com/watch?v=f6JL2YMS-og&feature=youtu.be

Julita Sztuk

UKS Jaćwingowie Gołdap

 

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “To był rok przełomowy dla gołdapskiej piłki ręcznej

  1. gdp1

    Brawo i oby tak dalej 🙂