Wyniki po II turnieju w ramach Gołdapskiej Ligi Tenisa Stołowego.

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE – CHŁOPCY:

I – Damian Wesołowski – SP-3 – 200 pkt.

II – Kamil Mościński – SP-2 – 130 pkt.

III – Oliwier Wiszowaty – SP-2 – 110 pkt.

IV – Piotr Winiarski – SP-2 – 100 pkt.

V – Dominik Zyborowicz – SP Dubeninki – 88 pkt.

VI – Eryk Buraczewski – SP-2 – 66 pkt.

VII – Marcel Późniak – SP-2 – 52 pkt.

VIII – Bartosz Kupryjanowicz – SP Dubeninki – 50 pkt.

IX – Michał Redziński – SP-2 – 47 pkt.

X – Marcel Buczyński – SP-2 – 39 pkt.

XI – Jakub Szeszko – SP Dubeninki – 38 pkt.

XII – Michał Malinowski – SP-2 – 37 pkt.

XIII – Sebastian Lutecki – SP Dubeninki – 35 pkt.

XIV – Krystian Wieczorek – SP-2 – 30 pkt.

XV – Patryk Iżyk – SP-2 – 24 pkt.

XVI – Filip Gryko – SP-2 – 20 pkt.

XVII – Adam Patejko – 19 pkt.

XVIII – Tomasz Redziński – SP-2 – 16 pkt.

XIX – Dominik Święcki – SP-2 – 15 pkt.

XX – Maciej Gryko – SP-2 – 14 pkt.

 

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE – DZIEWCZĘTA:

I – Milena Wieczorek – SP-2 – 200 pkt.

II – Patrycja Ulewicz – SP-2 – 160 pkt.

III – Weronika Adamczyk – SP-2 – 100 pkt.

III – Patrycja Jurewicz – SP-2 – 100 pkt.

IV – Aleksandra Sawczuk – SP-2 – 80 pkt.

V – Martyna Majkowska – SP-2 – 58 pkt.

VI – Zuzanna Barszczewska – SP Dubeninki – 50 pkt.

VII – Angelika Rozmysłowska – SP-2 – 28 pkt.

VIII – Katarzyna Fiodorowicz – SP-2 – 26 pkt.

KATEGORIA SZKOŁY GIMNAZJALNE I PONADGIMNAZJALNE – DZIEWCZĘTA:

I – Karolina Pietrzak – Gimnazjum Gołdap – 160 pkt.

I – Urszula Galińska – LO Gołdap – 160 pkt.

II – Adrianna Barszczewska – Dubeninki – 100 pkt.

III – Katarzyna Ołów – Gimnazjum Dubeninki – 90 pkt.

IV – Aleksandra Barszczewska – Gimnazjum Dubeninki – 60 pkt.

IV – Katarzyna Żukowska – Gimnazjum Dubeninki – 60 pkt.

V – Sandra Rakowska – Gimnazjum Dubeninki – 50 pkt.

VI – Kinga Metelska – Gimnazjum Dubeninki – 40 pkt.

KATEGORIA SZKOŁY GIMNAZJALNE I PONADGIMNAZJALNE – CHŁOPCY:

I – Krystian Zajączkowski – ZSZ Gołdap – 200 pkt.

II – Maciej Czarniak – LO Gołdap – 140 pkt.

III – Bartłomiej Zyborowicz – Gimnazjum Dubeninki – 90 pkt.

IV – Patryk Rytelewski – ZSZ Gołdap – 80 pkt.

V – Adam Kotula – ZSZ Gołdap – 66 pkt.

VI – Kuba Szczerbowski – Gimnazjum Gołdap – 60 pkt.

VII – Marcin Duszak – ZSZ Gołdap – 52 pkt.

VIII – Radosław Ulewicz – Gimnazjum Gołdap – 50 pkt.

IX – Mateusz Bućkun – LO Gołdap – 30 pkt.

X – Mateusz Szurc – Gimnazjum Gołdap – 28 pkt.

XI – Kacper Misiun – Gimnazjum Gołdap – 28 pkt.

XII – Łukasz Maczuga – ZSZ Gołdap – 24 pkt.

XIII – Krystian Wieczorek – SP-2 – 20 pkt.

XIV – Sebastian Karwel – Gimnazjum Dubeninki – 19 pkt.

 

KATEGORIA OPEN MĘŻCZYZN:

I – Grzegorz Wesołowski – 180 pkt.

I – Marek Różycki – 180 pkt.

II – Krystian Zajączkowski – 110 pkt.

III – Maciej Czarniak – 70 pkt.

IV – Bogdan Wikarski – 60 pkt.

V – Marcin Duszak – 58 pkt.

VI – Mateusz Bućkun – 50 pkt.

VII – Adam Kotula – 46 pkt.

VII – Damian Wesołowski – 46 pkt.

VII – Milena Wieczorek – 46 pkt.

VIII – Krystian Wieczorek – 41 pkt.

IX – Kamil Mościński – 34 pkt.

X – Piotr Winiarski – 33 pkt.

X – Eryk Buraczewski – 33 pkt.

XI – Patryk Rytelewski – 30 pkt.

XII – Kacper Misiun – 28 pkt.

XII – Kuba Szczerbowski – 28 pkt.

XIII – Henryk Leszczyński – 22 pkt.

XIV miejsce – Karolina Pietrzak – 19 pkt.

XV miejsce – Łukasz Maczuga – 16 pkt.

 

 

 

 

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “

  1. Anonim

    KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE –CHŁOPCY
    proszę o dodanie wyników Bartosza Kupryjanowicza SP Dubeninki
    pozdrawiam

     
  2. Grzegorz

    Bartosz Kupryjanowicz zajął 4 miejsce i w klasyfikacji ogólnej po II rzutach GLTS zajmuje 8 miejsce z łączną ilością punktów 50. Nie wiem kto zmienił wyniki przesłane do redakcji, bo w pliku wysłanym przeze mnie Bartosz widnieje
    na 8 miejscu, a w artykule jest tylko 7 i 9 miejsce brakuje właśnie 8.