Siłacze zmagali się ponad trzy godziny

strongman_13_63

strongman_13_63Trzy godziny i dwadzieścia minut trwały niedzielne zmagania siłaczy. Imprezie towarzyszyła spora grupa publiczności. Wystartowało 11 zawodników.

 

Pierwszą konkurencją było ciągnięcie ciężarówki, której na początku nikomu nie udawało się ruszyć z miejsca i wydawało się, że nikt tego nie będzie w stanie zrobić. Podobno maszyna stała częściowo w dołku, więc w końcu, po delikatnej zmianie miejsca, jej przeciągnięcie udało się wszystkim uczestnikom.

Potem był między innymi: „spacer ogrodnika” z przerzucaniem opony i wyciskanie sztangi z oponami.

Organizatorzy dali też szansę przedstawicielom publiczności i niektórzy z amatorów również wykazali się niezłymi możliwościami siłowymi.

Po raz kolejny zawody wygrał Marcin Kubryń z Grabowa, drugie miejsce zajął przedstawiciel Iławy Kordian Polczak, trzecie – giżycczanin Łukasz Trzonkowski.

Imprezę prowadził Marian Mioduszewski. Organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zwycięzcy otrzymali nagrody pieniężne.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Siłacze zmagali się ponad trzy godziny

 1. xd

  Ciekawe, który portal zrobił błędy w nazwiskach uczestników? Czytając wiadomości dochodzę do wniosku, że to dwie zupełnie inne imprezy.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Wśród zdjęć jest tablica z nazwiskami:-)

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. pit

  impreza miała odbyć się o 12 na stadionie !a żadnej wiadomości nie było o przełożeniu miejsca i godzin zawodów

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...