Zabawy, konkursy, szczypiorniak i muzyka

zabway_dni_goldapi_10

zabway_dni_goldapi_10Drugi dzień „Dni Gołdapi” to zabawy dla dzieci organizowane przez Bibliotekę Publiczną, turniej szczypiorniaka i wieczorny koncert muzyki lekkiej. Frekwencja dopisała.

Przedpołudniem dzieci miały okazję wykazać się zręcznością, choćby karmiąc kolegę lub koleżankę z zamkniętymi oczami jogurtem. Chętnie uczestniczyli w karaoke i innych konkursach.  Emocje wzbudziło przeciąganie liny – w kategorii „chłopcy – dziewczynki” wygrały… dziewczyny, w kategorii „rodzice – dzieci” pokonani zostali rodzice.

W jedzeniu jabłka na sznurku najlepiej sprawiła się Milena Wieczorek przed Damianem Milewskim i Kasią Krużko. W jedzeniu jogurtu najlepszą okazała się para: Patryk Szymańczyk i Krystian Wołąziewicz, drugie miejsce zajęli – Karol Wołąziewicz i Krzysztof Maljonis, trzecie – Julia Jankowska i Wiktoria Trzaska. W przenoszeniu pestek słonecznika przy pomocy słomek najlepiej wypadł Krystian Wołąziewicz, drugie miejsce zajęła Weronika Dziatkowska, trzecie – Gabriela Zajkowska. Zwycięzcy otrzymali dyplomy.

Na turnieju szczypiorniaka nie pojawiło się co prawda Olecko, ale gra była zacięta i na dobrym poziomie. Jak zwykle imponowali gołdapscy oldboje.

 


Aktualności

Powiązane artykuły