Gołdapskich Wieczorów Kabaretowych ciąg dalszy…

KSM_plakat_media

KSM_plakat_mediaW ramach kolejnego Gołdapskiego Wieczoru Kabaretowego w sobotę 23 marca o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Domu Kultury wystąpi Kabaret Skeczów Męczących z nowym programem „Z życia niższych sfer – spektakl w 3D”. Najnowszy program Kabaretu Skeczów Męczących będący adaptacją nigdy wcześniej niepublikowanych opowiadań Mrożka*.

Zrealizowany z rozmachem godnym Broadwayowskich musicali spektakl, jest próbą odpowiedzi na fundamentalne pytanie „jak żyć panie premierze?” Technologia 3D, która jest niczym innym jak tanim chwytem marketingowym, przybliży i uwypukli problemy przeciętnego Polaka. Twórcom spektaklu przyświeca jedna zasada – przede wszystkim ma być bardzo śmiesznie. Zobaczcie więc czego wartościowego można dowiedzieć się od pacjenta w szpitalu psychiatrycznym, spotkajcie legendarne już postacie np. Kłaka i Śrubę, w całkiem nowych odsłonach, dowiedzcie się na jakie zapomogi możecie liczyć, nawet jeśli ich nie potrzebujecie. Bo każdy z nas w niższych sferach znajdzie coś dla siebie i coś o sobie, a jak nie, to zawsze jest 3D.

 

• *Bohdan Mrożek – były portier gimnazjum, wielokrotnie odnotowany w urzędzie pracy, kontestator win w roczniku bieżącym… jak coś, to robi teraz drobne remonty

Bilety już do nabycia w:

Domu Kultury (tel. 615 08 03)

Informacji Turystycznej (tel. 615 20 90)

Cena 35zł.

 

Każdy z widzów otrzyma przed spektaklem specjalne okulary, aby mógł w pełnym 3D wymiarze obejrzeć spektakl

 

Zaprasza Stowarzyszenie „Fabryka Cudów”

KSM_plakat_media

 

Powiązane artykuły