Mróz zmroził rozwiązujących questy…?

sket_3

sket_323 stycznia 2013 roku my, uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Gołdapi i jednocześnie uczestnicy ogólnopolskiego projektu z Programu „Równać Szanse” pod nazwą „SMS” („Spełnienie Mazurskich Snów”), braliśmy udział w corocznej imprezie pod hasłem ,,Kierunek Gołdap”.

Naszym zadaniem było zainteresowanie przechodniów gołdapskim questem, którego autorką jest Ewa Jurkiewicz – osoba wspomagająca nas przy wykonaniu tego zadania. Podpowiedziała nam, jak zrobić plakat na stronach www.glogster, który rozesłaliśmy e-mailami oraz wydrukowaliśmy w wielu egzemplarzach, a te rozwiesiliśmy w oknach wystawowych sklepów, na klatkach schodowych w blokach osiedlowych, w centrum promocji itp. na kilka dni przed tą datą.

W środę mróz był niemały, ale ku naszemu zdziwieniu chętnych było aż 60 osób. Niestety, żaden z nich nie ukończył swojego zadania; a szkoda, bo nagrodą były wyjątkowe widokówki Gołdapi naszego autorstwa. Swoją drogą odczuliśmy w tym momencie, co znaczy słomiany zapał, który nieraz i nam jeszcze towarzyszy. Postanowiłyśmy pożegnać ów zapał na dobre…. Chcemy być słowni i punktualni – tak, teraz te cechy będziemy szlifować.

Wykonawcami tego zadania są beneficjenci projektu Marcin i Dominik, którzy stali w pierwszym punkcie- -widokowym (na mostku naszego pięknego parku) oraz Asia i Ewelina, czekające w Centrum Informacji Turystycznej (na ostatnim przystanku, do którego miały dotrzeć questy). Pracownicy CIT byli bardzo mili dla nas, co sprawiło, że czas zleciał w mgnieniu oka.

Mamy nadzieję, że przy wykonywaniu kolejnego zadania będzie więcej chętnych gołdapian do ukończenia tego typu akcji.

sket_3

sket_2

sket_1

LogoSMS pieczątka S.KET

 


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Mróz zmroził rozwiązujących questy…?

 1. JA

  A ja chciałbym zobaczyć zdjęcie na którym będzie widać te 60 osób. pachnie to wielką ściemą!!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. to źle Ci pachnie, rozdano 60 questów dla 60 pojedynczych osób.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Mee

  no wiesz raczej by nie kłamali w artykule..!! widocznie tyle rozdali co nie znaczy ze ludzie skończyli je robić. może wzięli z grzeczności ale WZIĘLI, więc tyle rozdano..!!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...