Poszukiwania 17-latka odnaleziona

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej odnaleźli zaginioną nastolatkę. Dziewczyna od ponad 2 tygodni przebywała u znajomych na terenie powiatu gołdapskiego, skąd cała i zdrowa została przekazana rodzinie.

 

Dzisiaj ok godziny 10:00 oficer dyżurny gołdapskiej komendy Policji został poinformowany przez anonimową osobę o prawdopodobnym miejscu przebywania zaginionej 17-latki. Dzielnicowi wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej ustalili dokładny adres, gdzie zastali poszukiwaną od 2 tygodni nastolatkę. Dziewczyna przebywała u znajomych w jednej z miejscowości w powiecie gołdapskim. Cała i zdrowa została przekazana rodzinie.

Przypomnijmy, dziewczyna 11 stycznia 2013 roku w godzinach popołudniowych wyszła z domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Po paru dniach rodzina złożyła zawiadomienia o jej zaginięciu. Od tego czasu 17-latka poszukiwana była przez policjantów i rodzinę.

Ucieczka z domu osoby nieletniej jest objawem demoralizacji, w związku z tym o powyższej sprawie został poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

 


Aktualności

Powiązane artykuły