Niewygodna uchwała

sesja

sesjaNieczęsto się zdarza podjęcie uchwały, która w efekcie okazuje się niewygodna niemal dla wszystkich. Okazało się bowiem, że gołdapska Rada Miejska jednej z poprzednich kadencji podjęła uchwałę, z której wynika, że nie można palić ognisk na działkach.

Co wobec tego zrobić z suchymi gałęziami i tzw. nacią. Nad tym problemem również radni dyskutowali podczas piątkowej sesji, jako iż komendant Straży Miejskiej dał do zrozumienia, że dopóki taki dokument funkcjonuje palenie ognisk powinno być traktowane jako wykroczenie.

– Nie bądźmy tu bardziej święci od papieża – powiedział burmistrz Marek Miros. – Można się zgodzić z zakazem palenia opon.

Można się zatem spodziewać się, że niefortunna uchwała zostanie zmodyfikowana.

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Niewygodna uchwała

  1. mmm

    O, jest taka uchwała? Więc jak ksiądz będzie znów palił liście przed kościołem, mogę zgłosić do straży miejskiej i go ukażą? Hahahha! Już to widzę:):)

     
  2. Antek

    Księdza to trzeba ukarać za to że nie sprząta chodników wokół posesji kościelnych. Ulica okrężna jest dobitnym tego przykładem, chodnik zaśmiecony cały czas, obecnie liśćmi z posesji kościelnej, które wiatr skutecznie nawiewa na posesje przy ul. Dolnej. Przepisy dotyczą wszystkich zarządców nieruchomości.