Spotkanie z ambasadorem

ambasador_arabiiambasador_arabiiWczoraj w Olsztynie przebywał ambasador Królestwa Arabii Saudyjskiej w Polsce Waleed Taher Radwan. Ambasador spotkał się Burmistrzem Gołdapi Markiem Mirosem oraz Wicemarszałkiem województwa warmińsko -mazurskiego Jarosławem Słomą.

Spotkanie miało charakter kurtuazyjny. Marek Miros zaprosił ambasadora do Gołdapi.

– Zaproszenie zostało wstępnie przyjęte, a jego termin i szczegóły będą omówione w czasie planowanej wizyty u ambasadora w Warszawie – informuje Marek Miros. – Zaproszenie do Gołdapi wiąże się z rozwojem funkcji uzdrowiskowej Gołdapi. Z informacji uzyskanych przez obu samorządowców wynika, że mieszkańcy Arabii Saudyjskiej są zainteresowani polskimi uzdrowiskami, w szczególności obszarem Mazur. To wpisuje się w prowadzona od wielu lat politykę gołdapskiego samorządu, i rozwoju funkcji sanatoryjnej naszego miasta.


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Spotkanie z ambasadorem

 1. J.

  To naprawdę ciekawe. I byłoby miło gdyby pan Ambasador zechciał rzeczywiście odwiedzić Gołdap, a szczególnie nasze sanatorium i zasoby uzdrowiskowe. Wiem, że już teraz saudyjskie dzieci rehabilitują się w naszym gołdapskim Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży „Marzenie” i byłoby dobrze gdyby także pan Ambasador wyraził w swoim kraju ciepłe słowo na ten temat. Niech przyjeżdżają, niech korzystają, i najważniejsze – niech zostawiają u nas swoje petropieniążki.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. NB

  Byle tylko nie wybuchali 😀

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...