II Sportowa Olimpiada Powiatu Gołdapskiego

herb_powiatu

herb_powiatuStarostwo Powiatowe w Gołdapi podjęło inicjatywę organizacji „II Sportowej Olimpiady Powiatu Gołdapskiego”, która zaplanowana została na 15 czerwca. Rozpoczęcie planowane jest na godz. 09.00 na stadionie OSiR-u.
Serdecznie zapraszam do włączenia się w działania popularyzujące sport i promocję Olimpiady w mediach. Szacujemy, że tego dnia w imprezie weźmie bezpośredni udział około 300 osób (dodatkowo około 200 osób jako widownia). Organizatorzy przewidują upominki dla wszystkich uczestników, wyłonienie najlepiej kibicującej reprezentacji szkoły, a także dyplomy i medale w każdej konkurencji z podziałem na typ szkoły/placówki i płeć. Zaplanowane jest także wyłonienie „najlepszych z najlepszych” według tabel lekkoatletycznych (z podziałem na płeć i typ szkoły/placówki). W tym roku w olimpiadzie wezmą udział uczniowie ze szkól z terenu powiatu i Wiżajn oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej i uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w nasze działania. Osobą do kontaktu jest Anna Podciborska, tel. (87) 615 44 07, e-mail turystyka.sport@powiatgoldap.pl. W załączeniu regulamin „II Olimpiady Sportowej Powiatu Gołdapskiego”.

Organizatorem olimpiady jest Starostwo Powiatowe w Gołdapi, współorganizatorem OSiR.

Regulamin II Olimpiady Sportowej Powiatu Gołdapskiego


Aktualności

Powiązane artykuły