1% na „Motylkowy Szpital”

szpitalik_dzieciecy_2

szpitalik_dzieciecy_2Personel Oddziału Dziecięcego w Gołdapi serdecznie dziękuje wszystkim, którzy zakupili cegiełki NFOZ oraz ofiarowali 1 % podatku dochodowego w poprzednich latach na potrzeby Szpitalika dziecięcego.
Jak wszyscy wiemy sytuacja w służbie zdrowia jest bardzo trudna. Nasz szpital boryka się z trudnościami finansowymi już od dawna i nie jest w stanie zapewnić wszystkich potrzeb. Część z nich udaje się zrealizować dzięki pomocy mieszkańców naszego powiatu, którym nieobojętny jest los naszych chorych maluchów.
Z 1 % podatku dochodowego oraz cegiełek NFOZ w poprzednich latach udało się zakupić łóżeczko niemowlęce z możliwością drenażu w chorobach układu oddechowego, wagę niemowlęcą z certyfikatem legalizacji, trzy stojaki do kroplówek, dwa pulsometry, ambu do resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz defibrylator z nakładkami niemowlęcymi.
Kwota uzyskana z odpisów w tym roku przeznaczona byłaby na zakup wagi do ważenia dzieci starszych, foteli rozkładanych dla matek przebywających z chorymi dziećmi czy też łóżeczek dziecięcych spełniających normy europejskie.
Przekazując 1% podatku dochodowego na Narodowy Fundusz Ochrony Zdrowia Nr KRS: 000 0065198 Oddział Dziecięcy Gołdap lub kupując cegiełki NFOZ (cena 5 zł i 10 zł), pomagacie Państwo doposażyć „Motylkowy Szpital” w potrzebny sprzęt.

szpitalik_dzieciecy_1


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “1% na „Motylkowy Szpital”

  1. Józef Kiszkorno

    W imieniu Rady Osiedla III gorąco zachęcam Państwa do przekazania 1% podatku na Oddział Szpitala Dziecięcego w Gołdapi. Dołóżmy wspólnie „cegiełkę” aby szpitalik pozostał w Gołdapi,aby był lepiej doposażony, aby rodzice nie musieli jeździć z dziećmi do Olecka. Dobro dzieci jest dobrem wspólnym nas wszystkich. Pomagając dzieciom- pomagamy sobie.
    Dziękuję Redakcji oraz wszystkim ludziom dobrej woli za bezinteresowną pomoc okazywaną dotychczas za pośrednictwem oddziału dzieciecego dla dzieci, którzy znaleźli sie tu w sytuacji zagrozenia zycia.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...