Możesz przyczynić się do ustalenia sprawców

GWIAZDA-GOŁDAPI

GWIAZDA-GOŁDAPIGołdapscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie dwóch kradzieży do których doszło w ostatnim czasie w Gołdapi. Pierwsza miała miejsce we wtorek 14 lutego. Do sklepu  RTV i AGD znajdującego się na skrzyżowaniu ulic Partyzantów i Wolności została dostarczona przez dostawcę zmywarka.

Sprzęt agd pozostawiony był na terenie przyległym do tego sklepu od strony sąsiadującego tam supermarketu. Do kradzieży doszło pomiędzy 14:300 a 15:30.

Kolejna kradzież miała miejsce w piątek 17 lutego około 13:00. Wtedy to do salonu komputerowego na ulicy Partyzantów 18 weszli najprawdopodobniej dwaj mężczyźni w wieku około 22-25 lat, wzrost jednego z nich około 175 cm. Jeden z petentów zajmował ekspedientkę natomiast drugi wyniósł ze sklepu białego laptopa. Mężczyźni ubrani byli w: jasną kurtkę z ciemnym wzorem  oraz kurtkę koloru ciemnego. W pobliżu mógł być zaparkowany ciemny samochód, którym mogli oddalić się złodzieje.

Policja szczegółowo wyjaśnia okoliczności tych zdarzeń. Dlatego też liczymy na Państwa pomoc. Jeszcze teraz możesz zareagować i nie tolerując przestępczości przyczynić się do ustalenia sprawców.


Świadkowie lub osoby mogące udzielić informacji pomocnych w ustaleniu sprawców w wymienionych sprawach, są proszone o osobisty kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gołdapi lub anonimowo pod numer 997 czynny całą dobę. (IS)


Aktualności

Powiązane artykuły