Tablica już na nowym miejscu

tablica_plac_2

tablica_plac_2Zgodnie z decyzją radnych tablica pamiątkowa przeniesiona została na skarpę tuż przy planowanym przejściu z parkingu do części parkowej placu Zwycięstwa.

tablica_plac_1 tablica_plac_3


Aktualności

Powiązane artykuły

8 komentarzy do “Tablica już na nowym miejscu

 1. B

  Przepraszam, ale muszę to napisać….ależ to brzydkie…

 2. Gustlik

  Ładne to nie było w żadnym z poprzednich wcieleń więc nie ma się co dziwić. Czy którykolwiek gołdapski pomnik był ładny?

 3. rudy

  @Gustlik, ładny może nie był, ale był to pomnik

 4. Natalia

  No no, teraz będzie można podziwiać tablicę siedząc w samochodzie na parkingu 🙂 jeżeli rozumiecie co mam na myśli hehe 🙂

 5. Tomek

  Mam nadzieje , ze ktos w przyszlosci wpadnie na pomysl i zmieni ta straszna tablice.
  Tylu jest ludzi tworczych , mysle ze w Goldapi takze ich nie brakuje i pozwolic na umieszczenie czegos takiego w srodku miasta ???

 6. Pomnik nie był cudowny i tablica też nie jest cudeńkiem.Myślę ze nie chodzi tu o cuda ale o pamięć o ludziach ktorzy zginęli w czasie szturmu na Gołdap.Dla mnie ważniejsze jest zapalenia znicza przy tablicy w odpowiednim czasie niż wygląd tablicy.

 7. Józef Kiszkorno

  Nie ma już co „rozrywać szat” i biadolić nad estetyką. Jej kształt, formę treści napisu oraz koncepcję usytuowania wymyślił Pan Burmistrz z Panią Architekt. Zyskało to akceptację Rady Miejskiej. Minusów tak jak we wszystkim zawsze można sie dopatrywać i je tu znaleźć. Na chwilę obecną przy stanie zadłużenia jaki posiadamy nie stać miasta na dalsze „innowacje” w temacie zmian wyglądu tablicy- sprawa jest otwarta w przyszłości. Niewątpliwa korzyść z przeniesienia tablicy, to poszerzenie miejsca parkingowego- co w ocenie Rady Osiedla jest pozytywne.