Postawa godna naśladowania

– Swoim odważnym zachowaniem wykazał się Pan odpowiedzialnością społeczną, zapobiegając tym samym zagrożeniu, jakie mógł stworzyć nietrzeźwy kierowca – powiedział starosta gołdapski Andrzej Ciołek kierując słowa podziękowania do pana Tomasza Bieleckiego, który 4 stycznia gościł w starostwie.

Z rąk starosty, wicestarosty Ewy Bogdanowicz-Kordjak oraz komendanta powiatowego policji w Gołdapi Andrzeja Żylińskiego pan Tomasz otrzymał list gratulacyjny i upominek.

– Reagowanie na wszelkiego rodzaju przestępstwa i wykroczenia jest postawą godną naśladowania i niejednokrotnie ma duże znaczenie dla szybkiego ujęcia sprawcy. Dzięki takim właśnie zachowaniom wspólnie możemy przyczynić się do tego, by w naszym otoczeniu było bezpiecznie. Nie robiąc zaś nic, dajemy społeczne przyzwolenie dla przestępczej działalności – dodał starosta, gratulując panu Tomaszowi odwagi i właściwej reakcji na zaistniałą sytuację.

Pan Tomasz wracając z Ełku do Gołdapi zauważył dziwne zachowanie jadącego przed nim kierowcy , zmusił go do zatrzymania auta i wezwał policję. Okazało się, że kierowca był pijany.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Postawa godna naśladowania

 1. ormowiec i tyle

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. huroni

   Ty się kolego stuknij… gdziekolwiek.. żeby zabolało :]

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. DO Piotr

  Jakby ten kierowca potrącił dziecko lub inną osobę bliską Tobie (czego Ci nie życzę) inaczej byś pisał.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. ola

  Pewnie sam jeździ na „fleku”, więc się utożsamia z „pokrzywdzonym”…

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...