Postawa godna naśladowania

– Swoim odważnym zachowaniem wykazał się Pan odpowiedzialnością społeczną, zapobiegając tym samym zagrożeniu, jakie mógł stworzyć nietrzeźwy kierowca – powiedział starosta gołdapski Andrzej Ciołek kierując słowa podziękowania do pana Tomasza Bieleckiego, który 4 stycznia gościł w starostwie.

Z rąk starosty, wicestarosty Ewy Bogdanowicz-Kordjak oraz komendanta powiatowego policji w Gołdapi Andrzeja Żylińskiego pan Tomasz otrzymał list gratulacyjny i upominek.

– Reagowanie na wszelkiego rodzaju przestępstwa i wykroczenia jest postawą godną naśladowania i niejednokrotnie ma duże znaczenie dla szybkiego ujęcia sprawcy. Dzięki takim właśnie zachowaniom wspólnie możemy przyczynić się do tego, by w naszym otoczeniu było bezpiecznie. Nie robiąc zaś nic, dajemy społeczne przyzwolenie dla przestępczej działalności – dodał starosta, gratulując panu Tomaszowi odwagi i właściwej reakcji na zaistniałą sytuację.

Pan Tomasz wracając z Ełku do Gołdapi zauważył dziwne zachowanie jadącego przed nim kierowcy , zmusił go do zatrzymania auta i wezwał policję. Okazało się, że kierowca był pijany.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Postawa godna naśladowania

  1. huroni

   Ty się kolego stuknij… gdziekolwiek.. żeby zabolało :]

    
 1. DO Piotr

  Jakby ten kierowca potrącił dziecko lub inną osobę bliską Tobie (czego Ci nie życzę) inaczej byś pisał.

   
 2. ola

  Pewnie sam jeździ na „fleku”, więc się utożsamia z „pokrzywdzonym”…