Kronika Grudzień 2011 na horyzoncie!

Trzy lata temu zobaczyła światło dzienne pierwsza filmowa kronika historii naszego miasta. Trzy lata temu młodzi ludzie z jednego z projektów realizowanych przez Gołdapski Fundusz Lokalny kształcili się by stało się to tradycją naszego miasta. Dziś jako Dom Kultury kultywujemy tę tradycję, wypuszczając co miesiąc Filmową Kronikę Gołdapi, zwaną niegdyś Gołdapską Kroniką Filmową. Dziś przyszedł czas na grudniowe wydanie. W materiale obejrzymy relację z Jarmarku Bożonarodzeniowego, przyjrzymy się scenom Świąteczno-Noworocznego Koncertu Charytatywnego (z którego cały materiał już wkrótce!), odwiedzimy także Muzeum Ziemi Gołdapskiej, gdzie wystawiono „Opowieść przedwigilijną”. Te i więcej wydarzeń znajdziemy w poniższym materiale, do którego obejrzenia zapraszamy.


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Kronika Grudzień 2011 na horyzoncie!

  1. Piękne !!!

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...