Znakowanie zakończone

Znakowanie turystyczne regionu Warmii i Mazur na terenie powiatu gołdapskiego zakończone.
Turyści odwiedzający nasz powiat będą mogli łatwiej trafić do atrakcyjnych turystycznie miejsc powiatu gołdapskiego.
To za przyczyną specjalnych znaków drogowych, które ustawione zostały, tak by kierować m.in. do mostów w Stańczykach, trójstyku granic, cmentarza wojennego we Wronkach, Miecznikach, a także do Piramidy w Rapie. Ustawione także zostały witacze województwa i Gołdapi.
Na terenie Powiatu Gołdapskiego umieszczonych jest 31 turystycznych znaków drogowych. Na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego drogowe znaki turystyczne, które znakują atrakcje turystyczne pojawią się w przyszłym roku. Łącznie w ramach projektu
w naszym województwie ustawionych zostanie 710 turystycznych znaków drogowych.
Są one elementem projektu „Znakowanie turystyczne regionu Warmii i Mazur” dofinansowywanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013, Działanie 2.1 Wzrost Potencjału Turystycznego, Poddziałanie 2.1.4 Publiczna infrastruktura turystyczna i okołoturystyczna. Powiat Gołdapski w projekcie jest partnerem województwa Warmińsko-Mazurskiego.


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Znakowanie zakończone

 1. Ja tu tylko sprzątam

  Dobrze, że w końcu powstały i stanęły te znaki, teraz wreszcie dorównujemy reszcie województwa i będzie łatwiej trafić turystom do naszych atrakcji:)

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. psw

  Dobrze, że w końcu zdjęto te, które wprowadzały w błąd, np. wskazywały bliżej nieokreślony cmentarz wojenny w Miczułach (5 km), który tak naprawdę znajduje się przy drodze w obrębie miejscowości Mieczniki.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...