Tablica zmieni miejsce

sesja_bidzetowa_12_11_8Podczas czwartkowej sesji Rady Miejskiej burmistrz Marek Miros zaproponował zmiany w porządku obrad, proponując zaopiniowanie projektu uchwały związanej z przeniesieniem tablicy pamiątkowej, znajdującej się w miejscu niedawnego pomnika braterstwa broni, w inne miejsce placu Zwycięstwa – konkretnie na skarpę łączącą parking z częścią parkową.

Radni zaakceptowali propozycję, która wyszła naprzeciw oczekiwaniom części z nich, gdyż jednym z głównych zarzutów było jej zbyt poziome ułożenie w dotychczasowym miejscu.


Aktualności

Powiązane artykuły

5 komentarzy do “Tablica zmieni miejsce

 1. Anonim

  jestem za więcej miejsca na parkowanie

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. P.

  No i dobrze. Przy wielu minusach z lewej strony w końcu jakiś plus dla burmistrza. Tylko miej Pan litość dla tego Kiszkorno. Nie trzeba aż tak go gnoić, no nie przygotowany jest facet i tyle.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Józef Kiszkorno

   Nie potrzebuję ani litosci ani napomnień. Przedstawiane na Sesji dane są faktem ujętym w budżecie gminy w poszczególnych latach w Załącznikach planowane”Wydatki”: Rozdz. 90013 wydatki na schronisko, Dział 851 wydatki na służbę zdrowia, w tym: $ 85111- szpital,$ 85153 wydatki na walkę z narkomanią, $ 85154 wydatki na walke z alkoholizmem.
   Pan Burmistrz nie majac argumentów na usprawiedliwienie stosujac zasadę, że najlepszą obrona jest atak próbował ripostować, że „nie znam się rzekomo na konstrukcji budżetu” czy też, że „wprowadzam” ludzi w błąd. Wystarczy to zweryfikowac samemu na stronie internetowej Urzedu Miejskiego w pozycji budżet gminy.
   Nadal podtrzymuję, że budżet, w którym planuje sie więcej pieniędzy na schronisko dla zwierzat niż na służbę zdrowia dla ludzi- obejmujacą walke z narkomania, alkoholizmem i sporadycznie szpital jest nie do zaakceptowania dla homo sapiens – dla zwierząt TAK ale tylko w sytuacji planety małp, rzadzonej przez te zwierzęta. Póki co, na ziemi rządzą jeszcze ludzie, a nie „małpy”. Mniemam, że Gołdap nie jest tu wyjątkiem, choc biorąc pod uwagę zachowanie niektórych osób- mam wątpliwości.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 3. m.s.

  Wysokie i ostre krawężniki od strony jezdni skutecznie zlikwidowały jeden rząd miejsc postojowych, wystarczyło pomyśleć. Miejsc dla urzędników wystarczy, bo rano parking jest pusty. Podobnie jest pod starostwem, gdzie w dzień nie ma gdzie zaparkować, bo jak nie koperta, to tabliczka.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. ja

  Czy można bezpośrednio zjeżdżać z pierwszego pasa postojowego ,bo m.s.napisał ,że jest wysoko?
  jeszcze nie testowałem tego parkingu po zmianach dlatego to pytanie

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...