Ten koncert zaliczamy do najlepszych

koncert_sw_now_11_38Zdaniem większości naszych rozmówców, tegoroczny Charytatywny Koncert Świąteczno-Noworoczny należał do najbardziej udanych. Warto podkreślić, że był trzynasty i trwał prawie trzy godziny.Rzeczywiście, nie dłużył się i, zdaje się, prowadzący byli bardziej niż w ubiegłym roku wyluzowani. Ważne, że pojawili się debiutanci, choćby nauczyciele ze szkoły muzycznej.
Tradycją już jest, że w koncercie wspólnie występują przedstawiciele różnych gołdapskich środowisk, czyli m.in. samorządowcy, służby mundurowe, nauczyciele, ksiądz i młodzież.
Skecze, piosenki i tańce dobrze dopracowane i, jak zwykle, więcej chętnych do obejrzenia i wysłuchania koncertu niż biletów.
Cel koncertu wciąż ten sam – zbieranie środków na Gołdapski Fundusz Stypendialny. Uzbieraną kwotę w tym roku poznamy po piątkowej, drugiej, edycji koncertu.


Aktualności

Powiązane artykuły

11 komentarzy do “Ten koncert zaliczamy do najlepszych

 1. ja

  Czy, tak jak w zeszłym roku, możemy i w tym liczyć na videorelację z koncertu? Myślę,że wielu z nas nie ma szansy w uczestniczyć w tej imprezie, a fotki są tak intrygujące….

   
 2. gołdapianka

  Koncert był świetny! Gratulacje wszystkim występującym. Podobało mi się wiele skeczów, ale myślę, iż najbardziej pozostanie mi w pamięci występ syna,ojca i dziadka. W roli dziadka niesamowicie zagrał Pan Steć, gratulacje.;)

   
 3. @ja – nie ma sprawy 😉 dzisiaj nocka i powoli montuję 😉 jak tylko się wrzuci zapuścimy do mediów

   
 4. Anonim

  Ten koncert nie jest już tak rewelacyjny jak jeszcze kilka lat temu. Zbyt wielu występujących powtarzających się każdego roku z prawie identycznymi programami, a sam koncert zdecydowanie za długi. W tym roku rekord- trzy godziny, strach co będzie w roku przyszłym.

   
 5. Mateusz

  No to super 🙂 czekam na wyniki pracy :D. Koncert naprawdę bardzo udany dawno się tak nie naśmiałem ^ ^. Gratuluje kreatywności dla wszystkich występujących.

   
 6. gaga

  Występ bardzo udany. Gratuluję i wszystkiminnym życzę takiego dystansu do siebie. Najlepszy skecz w wykonaniu debiutującego – Sebastian Krepsztul, jak zawsze świetne były nauczycielki z LO i Pani Dzidka! Oby do następnego roku 😉

   
 7. P.

  Myślę, że całkiem przyzwoicie po raz pierwszy ( i nie ostatni, mam nadzieję) pokazała się pani Stella Kramkowska i Piotrek Bartoszuk.

   
 8. ja

  pit3r – no i gdzie obiecana relacja?

   
 9. @ja – na moim komputerze i niebawem leci do neta – czemu tak długo?
  1. Robię to charytatywnie a poza tym mam dwa etaty
  2. montaż zajął mi ponad 40 godzin (zgranie z kasetek z kamer, konwersja, dostosowanie prędkości klatek + montaż + dźwięk etc.)
  3. Jak to długo to zapraszam na kolejny montaż bo zazwyczaj nieświadomy człowiek pierdoli że długo, stawiając mnie w presji, a ja zapieprzam multum godzin nadwyrężając kręgosłup i oczy…

  Serio widziałem ten koncert już 8 razy żeby był zmontowany, jak nie wierzysz – zapraszam: Zielona, DK, nawet po godzinach, bo ostatnio nocami to montowałem.

  Ale już jest – niebawem wrzucam do neta 😉

  Siema i pozdro 😉

   
 10. Jak się wrzuci to będzie. Proste. Motłoch anonimowo chce żeby ktoś robił. Rzygać się chce.

  http://www.youtube.com/watch?v=PS6qShIaW8A

   
 11. http://www.youtube.com/watch?v=j5JBbc3O2Ew&list=PL1083FDC54980D1FB&feature=plpp_play_all – tak jak pisałem wcześniej 😉 Miłego odbioru, playlista nadal się uzupełnia i w poniedziałek po 15:00 powinna mieć już 29 fragmentów, czyli 3h 😉