Nowy zastępca komendanta gołdapskiej KPP

zastępca

zastępcaW środę podczas uroczystej odprawy Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Andrzej Żyliński wręczył w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie akt powołania na stanowisko I Zastępcy Komendanta w Gołdapi podinsp. Ryszardowi Stemplewskiemu.

Decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gołdapi został powołany podinsp. Ryszard Stemplewski, który dotychczas piastował stanowisko naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego w Komendzie Powiatowej Policji w Olecku. Na nowe stanowisko obecny zastępca został wybrany w drodze konkursu kwalifikacyjnego.

Podinsp. Ryszard Stemplewski jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Wydziału Prawa i Administracji. Funkcjonariusz rozpoczął służbę w policji w sierpniu 1990 roku. Kolejne etapy kariery zawodowej policjanta związane były z Wydziałem Prewencji i Ruchu Drogowego w Olecku. Od 2005 r. obejmował stanowisko naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego w KPP Olecku. (IS)


Aktualności

Powiązane artykuły