Staną przed sądem za kradzież przewodów

kable

kableGołdapscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież kabla linii napowietrznej. Mariusz K. i Krzysztof U. zostali zatrzymani na gorącym uczynku gdy usiłowali sprzedać przewody. Wartość strat wyceniono na kwotę 800 złotych. Teraz za popełnione przestępstwo 31- i 34-latkowi grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci rewiru dzielnicowych ustalili i zatrzymali dwóch sprawców kradzieży kabla linii napowietrznej. Do zaboru mienia doszło pomiędzy 5 a 6 grudnia. Mariusz K i Krzysztof U. ukradli około 200 kg przewodu aluminiowo-stalowego z prywatnej posesji. Okazało się, że dwaj mieszkańcy Gołdapi najpierw pocięli przewody, a następnie postanowili je sprzedać na jednym z okolicznych skupów złomu. Wartość strat wyceniono na 800 zł. Wczoraj 31 i 34-latek usłyszeli zarzuty. Teraz „wspólnikom” grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.(IS)


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Staną przed sądem za kradzież przewodów

 1. karać z górnej pułki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie żadne zawiasy !!!!!! do więzienia albo do ciężkiej roboty np przy szambie , gnoju itp . a jak nie to łapy łamać takim śmieciom!!!!!!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. ken

  półka czy pułka? prawowity… ale czy poprawny :]
  ale i tak sie zgadzam z Twoim zdaniem.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...