Jak dotąd jest to rekordowy wynik

zbiorka_zywnosci

zbiorka_zywnosciAkcji dobroczynnych podejmują się w Gołdapi nie tylko organizacje pozarządowe i osoby indywidualne, ale również szkoły. Przykładem może być gołdapska „Trójka”, która zorganizowała świąteczną zbiórkę żywności. Wolontariuszom udało się zebrać niebagatelną ilość, bo aż 1328,5 kg.

– Produkty w formie paczek trafią do domów potrzebujących uczniów naszej szkoły – informuje nauczycielka Izabela Wojtas. – Dodam, że to jak dotąd rekordowy wynik, a to oznacza jeszcze więcej obdarowanych. Podczas zbiórki ujęła mnie życzliwość ludzi. Dawanie sprawiało im wyraźną radość.

W załączniku lista wolontariuszy:

lista grudniowa


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Jak dotąd jest to rekordowy wynik

 1. J

  To bardzo ważne, że młodzi ludzie, pod okiem doswiadczonych i prawidłowo pojmujących swoją misje wychowawczą nauczycieli czynią Rzecz Dobrą. Wielu jest wśród nas potrzebujących. nie wszystkim są w stanie pomóc instytucje do tego powołane. nie jest to ich wina, takie są realia i możliwości. Dlatego wszystkie takie akcje powinny być promowane i wspierane przez nas wszystkich.
  Pamiętajmy, ze w najbliższą sobotę (10 grudnia) z inicjatywy młodego człowieka i od niedawna mieszkańca Gołdapi, pana Jakuba Michniewicza, w Domu Kultury odbędzie się Koncert Charytatywny z udziałem muzyków rockowych. Wstępem na Koncert jest dar w postaci żywności o przedłużonym terminie ważności. Jeśli nie zdążyliście swego daru przekazać uczniom Szkoły nr 3, macie okazję naprawić to. Przyjdźcie na Koncert i bądźcie hojni.
  Niech żyje rock!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...