W niedzielę możesz wypoczywać czynnie z kijem, co nie bije!!!

nordic

nordicNordic Walking w Gołdapi odbywa się już regularnie w czwartki o godz. 16:16, a od 20 listopada dojdą jeszcze spotkania niedzielne o godz. 11:11.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią nie ma już podziału na grupy wiekowe i nadal jest to samo miejsce startu – z tyłu Domu Kultury przy ulicy Żeromskiego. Co ciekawe, dominują młodzi z gimnazjum, kupują sobie już własne kijki i uśmiechają się z zadowoleniem. Najlepsza reklama dla młodych gimnazjalistek? Będziesz miała wysportowaną figurę. Niejedna z pierwszoklasistek stwierdziła: „To coś dla mnie!”

Spotkania odbywają się w ramach projektu Kijki szukają fanów koordynowanego przez Ewę Jurkiewicz i Agnieszkę Iwanowską, wspieranego finansowo przez Gminę Gołdap (dziękujemy). Zajęcia prowadzą: Paweł Iwanowski i Ewa Jurkiewicz.

Są też osoby, które nie mogą chodzć w podanych terminach, ale chodzą sami, zachęceni przez nas. Zaprosimy ich w grudniu na marsz wieńczący projekt. Wkrótce odbędzie się kijkowy konkurs dla młodych i młodszych, szczegóły niebawem.

Serdecznie zapraszamy!

Koordynatorzy projektu

herb_goldapi


Aktualności

Powiązane artykuły