Rozmowy z „Gromadą”

z_lotu_jesien_10

z_lotu_jesien_10Część gołdapian zapewne wie, że spółdzielnia „Gromada” jest właścicielem działki nad jeziorem Gołdap. Gmina Gołdap od kilku lat czyni starania, by w tym miejscu powstał kolejny ośrodek tej firmy.

Toteż po raz kolejny w siedzibie OST Gromada w Warszawie Burmistrz Gołdapi Marek Miros oraz jego zastępca Jacek Morzy przeprowadzili rozmowę z prezesem Jerzym Błońskim. Rozmowa dotyczyła planowanej budowy hotelu Gromada w Uzdrowiskowej Strefie „A” nad Jeziorem Gołdap.

– Prezes Jan Błoński zadeklarował, że po zakończeniu priorytetowej dla niego inwestycji wielkiego centrum konferencyjnego w Krakowie, które planowane jest na przełom roku 2011/2012, przystąpi do projektowania a później budowy hotelu w Gołdapi. Rozmowy będą kontynuowane w ciągu najbliższych tygodni. Konkretyzacja dat powinna nastąpić najpóźniej do końca tego roku – informuje burmistrz Marek Miros. – Warto dodać, że planowana inwestycja OST Gromada będzie świetnym uzupełnieniem programu inwestycyjnego prowadzonego w tej chwili w strefie uzdrowiskowej przez Gminę Gołdap.


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Rozmowy z „Gromadą”

  1. xyz

    A więc burmistrz porzucił już plany budowania z osławioną firmą COVEC?
    http://www.podlaskie.strefabiznesu.pl/artykul/chinczycy-chca-u-nas-budowac-18845.html

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...