Na komisjach o schronisku dla zwierząt

Trzy razy w najbliższych dniach odbędą się posiedzenia komisji Rady Miejskiej. Jednym z ważnych tematów będzie sprawa schroniska dla zwierząt.
20 lipca o 13:00 w sali nr 10 Urzędu Miejskiego zbierze się Komisja Środowiska, Ochrony Zdrowia i Uzdrowiska. Tu głównym tematem będzie działalność Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Natomiast 21 lipca o 13:00 w sali nr 10 Urzędu Miejskiego zbierze się Komisja Spraw Obywatelskich i Społecznych, gdzie głównym tematem będzie schronisko dla zwierząt oraz zapoznanie się na miejscu z zakresem wykonanych prac oraz planowanym terminem oddania do użytku schroniska.

Tego samego dnia w sali konferencyjnej o 12:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa i Gospodarki Zasobami Naturalnymi.

W programie posiedzenia m.in:
– Informacja Agencji Modernizacji Rolnictwa w Gołdapi.- Informacja z realizacji inwestycji wiejskich za I półrocze 2011 roku- Schronisko dla zwierząt. Zapoznanie się na miejscu z zakresem wykonanych prac oraz planowanym terminem oddania do użytku schroniska – 13:00 wyjazd na teren schroniska


Aktualności

Powiązane artykuły