Rominta Gołdap 2-1 Mamry Giżycko (2-1)

Jeszcze nie tak dawno Przemysław Kołłątaj, obecny szkoleniowiec Mamr Giżycko był trenerem Rominty, a Michał Mościński podstawowym zawodnikiem w taktyce trenera Kołłątaja. Teraz spotkali się w roli trenerów w rywalizacji o mistrzostwo IV ligi, zwycięsko z „konfrontacji” wyszedł Michał Mościński.  Od 16 minuty rozgrywanego spotkania w Gołdapi prowadzili goście po trafieniu Krystiana Wiszniewskiego.

Prowadzenie Mamr trwało tylko 6 minut. Już w 22 minucie  strzelamy wyrównującą bramkę na 1:1. Jeszcze przed przerwą w 33 minucie dokładamy następną, której strzelcem jest Krzysztof Żukowski i do szatni schodzimy z prowadzeniem 2:1. Jak się później okazało  bramki strzelone do przerwy to wszystko na co stać było tego dnia obie drużyny. Mimo dogodnych sytuacji stworzonych przez gospodarzy i gości wynik nie uległ już zmianie.  Po rozegraniu 11 spotkań nasza drużyna zajmuje w tabeli IV ligi drugą pozycję, tracąc do lidera zaledwie punkt.

Następne spotkanie zawodnicy Rominty Gołdap rozegrają w najbliższa sobotę 28 października o godz. 14:00 z Tęczą Biskupiec.

Skład w jakim zagrała Rominta Gołdap: Wołos, Kamiński, Piwko, Mościński, Rynkowski, Paszkowski, Ołów, Kułak, Dyniszuk, Gulbierz, Żukowski

Rezerwowi: Kotula, Konobrocki, Murawski, Romanowski, Dajewski, Makowski, Wróbel.