„Nie bójmy się pomagać” Charytatywny Turniej Piłki Nożnej

5 listopada w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi (warmińsko-mazurskie) rozegrany zostanie Charytatywny Turniej Piłki Nożnej pod nazwą „Gramy Dla Renaty”. Pani Renata zmaga się z nowotworem. Kobieta nie może być leczona tradycyjną chemią, w grę wchodzi terapia alternatywna, która jest bardzo kosztowna. W tej nierównej walce liczy się każda złotówka.

 

 

 

Kobieta zmaga się z chorobą nowotworową piersi od czterech lat. Po operacji, chemioterapii nastąpiła poprawa i wydawało się, że chorobę udało się pokonać. Niestety, rak ponownie zaatakował. Tym razem mocniej i boleśniej. Kolejne badania, konsultacje i wreszcie diagnoza – wznowa miejscowa z obrzękiem limfatycznym prawej ręki i przerzutami do węzłów chłonnych.

Zbiórka prowadzona jest do 15 listopada. Podczas turnieju odbędą się licytacje, konkursy dla publiczności z nagrodami, występy różnych grup. Całkowity dochód z turnieju zostanie przekazany Pani Renacie. Zapraszamy do licznego udziału w turnieju.

https://www.siepomaga.pl/ratunekdlarenaty

https://www.facebook.com/O%C5%9Brodek-Sportu-i-Rekreacji-w-Go%C5%82dapi-232746723517452/

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “„Nie bójmy się pomagać” Charytatywny Turniej Piłki Nożnej

  1. HH

    A czego tu, Panie Redaktorze „się bać”? Pomóc trzeba i tyle. Bójmy się raczej tego jak spojrzymy sobie w oczy mogąc pomóc a nie pomóc.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...