Dni Gołdapi 2024 – przeżyj artystyczne, muzyczne i rowerowe emocje!

Od czwartku do niedzieli kolejne „Dni Gołdapi”. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji.

11 lipca
Wernisaż Macieja Mackiewicza (17:00, Galeria K2) – Rozpoczynamy świętowanie od artystycznych wrażeń. Przyjdź na wernisaż i zobacz dzieła lokalnego artysty, który zachwyca swoim talentem.


Festiwal Tańca i Ognia (19:00, Tężnie Solankowe) – Magiczny wieczór pełen tańca i ognia. Widowisko, którego nie można przegapić!

12 lipca (od godz. 18:00, Targowisko Miejskie)
– KAJOA (18:00) – Toruński zespół rockowy z albumem „Fale”, wyróżniony nagrodami na licznych festiwalach, łączący rock z klimatami akustycznymi i elektronicznymi.
– Variete’s (19:00) – Duet Joanny Kuchary i Krzysztofa Szczerbowskiego prezentuje covery i własne kompozycje z gatunków jazz, folk, blues, pop oraz rock.
– Oskar Cyms (20:00) – Młody talent, autor przebojów takich jak „My Girl” i „Crazy For You”, który zachwyca energetycznymi występami na żywo.

13 lipca (od godz. 18:00, Targowisko Miejskie)
– Prezydent Tramp (18:00) – Gołdapski zespół bluesowy z niepowtarzalnym „pazurem”, grający zarówno autorskie utwory, jak i covery znanych artystów.
– Krzysztof K.A.S.A. Kasowski, Norbi, Renata Dąbkowska (19:00) – Koncert „Smak lat 90.” z hitami takich artystów jak „Piękniejsza”, „Kobiety są gorące”, „To takie proste”.
Wilki (21:00) – Legendarna polska grupa z hitami „Son of The Blue Sky”, „Baśka” i wieloma innymi, która od 30 lat zachwyca fanów swoją muzyką.

14 lipca (od godz. 10:00, Targowisko Miejskie)
– Miasteczko Rowerowe (10:00 – 16:00) – Atrakcje rowerowe dla całej rodziny. Sprawdź swoje umiejętności i baw się razem z nami!
– Piotr Bielak (12:00) – Niesamowity pokaz akrobacji na rowerze w wykonaniu jednego z najlepszych polskich performerów. Nie przegap tego widowiska!

Dołącz do nas i przeżyj niezapomniane chwile podczas Dni Gołdapi 2024!

***

W związku z organizacją Dni Gołdapi, informujemy, że:

– na koncercie Oskara Cymsa obowiązuje zakaz nagrywania oraz filmowania koncertu z wyjątkiem rejestracji krótkich fragmentów dla potrzeb tzw. „NEWS”, zdjęcia można robić tylko na intro + 3 pierwsze piosenki, jest też opcja na bis, ale decyzja zapadnie na miejscu;

– na koncercie zespołu Wilki obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ NAGRYWANIA I FILMOWANIA koncertu, zdjęcia można robić tylko do 5-tej piosenki.

Powiązane artykuły