Uroczyste pożegnanie przedszkola

Dzieci z grup A, B i C z Przedszkola Samorządowego uroczyście pożegnały się z przedszkolem w sali widowiskowej w Domu Kultury. Naszą uroczystość uświetnili zaproszeni goście: kierownik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych pani Anna Podciborska, a także przedstawiciele Rady Miejskiej w Gołdapi, pani Janina Pietrewicz oraz pan Andrzej Dołęga.

Zgromadzonych gości powitała pani dyrektor Jolanta Lipińska, a część artystyczna rozpoczęła się od poloneza w wykonaniu przedszkolaków. Wszystkie grupy prezentując swoje umiejętności aktorskie, wokalne oraz taneczne, podziękowały swoim paniom i wszystkim pracownikom przedszkola za wspólnie spędzony czas. Obecni na widowni rodzice oraz goście, nie kryli łez wzruszenia. Uroczystość miała charakter podniosły, wzruszający i pełen wspomnień. Nie obyło się również bez podziękowań dla pani dyrektor, pani wicedyrektor, rodziców oraz dzieci.

Uroczystość zakończyła się niezwykłą niespodzianką-przedstawieniem pt.: „Baśniowy ambaras” wykonanym przez Rodziców dzieci z grupy 3-latków A i wychowawczynię.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w tym wyjątkowym dniu. Naszym absolwentom życzymy wspaniałych wakacji i wielu sukcesów na nowej drodze życia i edukacji.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu występu: https://youtu.be/OthT0n197wQ.

Autorem filmu jest pan Krystian Kruszyński – dziękujemy.

Katarzyna Dzikiel

Alicja Oszkinis

Marta Zajkowska

Anita Szyszko

 


Aktualności

Powiązane artykuły