Środowa sesja Rady Powiatu w Gołdapi

O 13:00 rozpocznie się dziś posiedzenie Rady Powiatu. Radni wybiorą m.in. wiceprzewodniczącego i ustalą wynagrodzenie starosty. Program niżej. Link do transmisji i retransmisji: https://esesja.tv/transmisje_z_obrad/286/rada-powiatu-w-goldapi.htm

Porządek obrad:

 1. Otwarcie sesji.
 2. Przedstawienie porządku obrad sesji.
 3. Podjęcie uchwał Rady Powiatu w sprawach:
 4. wyboru wiceprzewodniczącego Rady Powiatu w Gołdapi;
 5. ustalenie wynagrodzenia Starosty Gołdapskiego;
 6. powołanie komisji stałej Rady Powiatu w Gołdapi;
 7. powołania Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu w Gołdapi;
 8. powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Powiatu w Gołdapi.
 9. Zamknięcie obrad.

Aktualności

Powiązane artykuły

12 komentarzy do “Środowa sesja Rady Powiatu w Gołdapi

 1. Q-a

  Jeżeli dziś PO poprze Staroszczuk – Luto to stracę do nich wszelki szacunek!

 2. Ela

  Żenada Staroszczuk – Luto na wiceprzewodniczącą rady. Osoba związana z dawnym układem w Gminie Gołdap, który doprowadził do obecnego kryzysu.

  1. Zawiedziony

   Radna Staroszczuk- Luto w poprzedniej kadencji nie popisała się elokwencją i erudycją, a za poparcie trzeba było zapłacić intratnym stanowiskiem. Typowo gołdapski układ.

 3. Rolnik

  Zmian na lepsze nie ma i nie będzie. Wardziejewska, Makowska, Mościński, Wójtowicz? To ma być motor pociągowy rozwoju powiatu? Nowy starosta już po tygodniu Rządzenia przegrał cały swój kapitał na rzecz przybicia starego układu. Płakać się chce

 4. Jerzy

  Luto tryumfuje w powiecie i gminie wspierany aktywnie przez PO, PSL i PIS – super koalicja, chyba jedyna taka w Polsce. W kraju PO rozlicza poprzedników, a gołdapskie struktury PO z ich przewodniczącym na czele betonują stary układ – no brawo, brawo!!!

  1. PiSior

   Jerzy coś ci się pomieszało. Tryumfuje PSL, PO i SLD, cała kodownia. Gdzie ty widzisz PiS. Z tej nienawiści do PiSu to i w lodówce domowej jak otwierasz widzisz PiSiorów!

   1. Jerzy

    Z wyników wyborów – SLD nie ma żadnego radnego w radzie, a pis ma radną Sende, poza tym to radna Wardziejewska spacerowała z senator Kopiczko nawet wtedy gdy ta już nie była senatorem, a pisowski wojewoda miał kampanię robioną ze wsparciem byłego zarządu powiatu. SLD w Gołdapi praktycznie nie istnieje.

 5. Kim

  Anna Falińska oraz Anna Luto była w komitecie partii ludowej (z przymrużeniem oka) Tomasza Rafał Luto, obie zostały przygarnięte przez nową władzę, do tego plotkuje się, że Joanna Łabanowska zostaje. Skarbniczka przeświadczona jest, że będzie dalej prężnie działać w urzędzie to jeszcze niech ktoś napisze lub się wypowie, że ten portal jest stronniczy bo można pisać anonimowe komentarze to zacznę wierzyć, że zmian nie będzie a Luto poparł nowego włodarza, to się dogadali. To będzie porażka po całości.

 6. Sylwia

  Będąc radną Staroszczuk- Luto nie zabrała głosu, nic nie powiedziała. Ale uśmiechała się od czasu do czasu. Bardzo zależy mi aby moje rodzinne miasto rozwijało się, nie chcę wyjeżdżać z Gołdapi ale coraz częściej o tym myślę. Nie mogę pojąć dlaczego Łabanowska, Białek i Rawinis są na stanowiskach. I jeszcze osoba, która nie wykazała się niczym a miała okazję będzie miała wpływ na losy mojej kochanej Gołdapi.

 7. Dość już

  Goldapianie obudźmy się,tu się nic nie zmieni.Jezeli nadal u władzy są osoby które były z luto i jego żona została jedną z głównych decydujących w strukturach powiatu i to sam przewodniczący rady powiatu ją polecił to czas pomyśleć co zrobić żeby nad tym zapanować . Goldapianie za pięć lat może być za późno.. Działajmy

  1. LH

   Przewodniczący Rady został politycznie i prywatnie ograny bo chciał być starostą ale go nie chciano (i słusznie) więc poparł Kazanieckiego i panią Staroszczuk co jest tylko jego zemstą za nieobjęcie starostwa. Słabość PO w Gołdapi widać gołą ręką . Czas na zmiany w tej formacji.

 8. Beton

  Ehhh… to jest jakaś masakra 🙁 Czy Kazanieccy to mają jeszcze jakichś braci?