Kandydaci do Policji sprawdzili swoje możliwości

W minioną sobotę osoby zainteresowane wstąpieniem do naszej formacji miały okazję sprawdzić się na specjalnie przygotowanym torze przeszkód, który stanowi jeden z etapów rekrutacji.

Kolejne spotkanie z kandydatami do Policji za nami! Dziękujemy Wam za obecność i wysoką frekwencję.

W minioną sobotę (11 maja) osoby zainteresowane wstąpieniem do naszej formacji miały okazję sprawdzić się na specjalnie przygotowanym torze przeszkód, który stanowi jeden z etapów rekrutacji. Kandydaci ćwiczyli pod czujnym okiem policyjnego trenera – podinsp. Tomasza Jeglińskiego, komendanta powiatowego Policji w Gołdapi.

Dodatkowo, podczas spotkania obecny był mł. insp. Jarosław Werla, komendanta powiatowego Policji w Olecku. Kandydaci mogli osobiście porozmawiać nie tylko z szefami gołdapskich i oleckich policjantów, ale również zaczerpnąć niezbędnych informacji u gołdapskich i oleckich funkcjonariuszy.

Dziękujemy wszystkim obecnym. Dziękujemy dyrekcji Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku za udostępnienie sali gimnastycznej. Dziękujemy komendantom gołdapskiej i oleckiej jednostki za ogromne zaangażowanie i poświęcenie swojego wolnego czasu na spotkania z cyklu „Dzień Kandydata”.

Obserwujcie nas, będziemy informować o kolejnych spotkaniach!

KPP w Gołdapi


Aktualności

Powiązane artykuły