Dwóch poszukiwanych zatrzymali gołdapscy policjanci

Funkcjonariusze gołdapskiej komendy w ciągu kilku ostatnich dni zatrzymali dwóch poszukiwanych. Jeden z nich wpadł w ręce policjantów, podczas gdy spożywał alkohol „pod chmurką” w parku miejskim. Mężczyźni zostali odwiezieni do zakładu karnego, gdzie odbędą zasądzone wyroki.

Poszukiwani przez organy ścigania robią wszystko, aby nie dostać się w ręce sprawiedliwości. Mężczyzna zatrzymany w czwartek (9 maja) sam zwrócił na siebie uwagę mundurowych. Około 23:00 gołdapscy policjanci zauważyli dwie osoby spożywające alkohol w parku miejskim. Po sprawdzeniu danych, okazało się, że jedna z nich jest osobą poszukiwaną przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Za popełnione wykroczenie 28-latek został ukarany mandatem karnym. W dalszej kolejności, prosto z miejsca interwencji trafił do policyjnego aresztu.

Kolejno na listę zatrzymanych trafił 44-letni gołdapianin. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy w piątek (10 maja) kilka minut po 22:00. Policjanci zauważyli mężczyznę podczas patrolu jednej z ulic w Gołdapi. Dobrze wiedzieli, że ma on do odbycia karę pozbawienia wolności. Poszukiwany prosto z ulicy trafił za kratki. Mężczyzna za popełnione przestępstwo musi odpokutować karę 5 miesięcy pozbawienia wolności.

KPP w Gołdapi


Aktualności

Powiązane artykuły