Kolejni poszukiwani w rękach gołdapskich policjantów

Tylko w niedzielę gołdapscy policjanci zatrzymali kolejne dwie osoby ukrywające się przed organami ścigania. Jeden z mężczyzn był poszukiwany listem gończym. Dzięki wytężonej pracy funkcjonariuszy wydziału kryminalnego 47-latek pożegnał się z wolnością na najbliższe miesiące. Kolejny z poszukiwanych wpadł podczas interwencji domowej.

W niedzielę (21 kwietnia) kilkanaście minut po 11:00 oficer dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie Gołdapi słychać głośną awanturę. Na miejsce natychmiast udali się policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego. Okazało się, że doszło tam do kłótni między partnerami. Awanturnik został wylegitymowany przez mundurowych. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że 28-latek jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do policyjnej celi.

Dzięki wytężonej pracy policjantów z wolnością pożegnał się również 47-letni gołdapianin poszukiwany listem gończym. Do zdarzenia doszło również w niedzielę około godziny 20:00. Ukrywający się od dłuższego czasu mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo w odosobnieniu spędzi kilka miesięcy.

W poniedziałek (22 kwietnia) zatrzymani poszukiwani trafili do zakładu penitencjarnego.

KPP w Gołdapi

 


Aktualności

Powiązane artykuły