Inni napisali. Afera w Collegium Humanum. Jest decyzja rządu w sprawie dyplomów MBA

Ogólnopolskie media piszą o decyzji rządu w sprawie dyplomów MBA uzyskiwanych na Collegium Humanum. Na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news Dawid Skrzypiński pisze m.in.: „Rada do spraw spółek z udziałem Skarbu Państwa i państwowych osób prawnych nie będzie uznawać dyplomów MBA uzyskanych w Collegium Humanum w procesie opiniowania kandydatów do rad nadzorczych – przekazało Centrum Informacyjne Rządu”.

Jeśli idzie o gołdapian to na Collegium Humanum studiowali nie tylko burmistrz i jego współpracownice. O tym jednak w innym wpisie.

Cały artykuł:

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-afera-w-collegium-humanum-jest-decyzja-rzadu-ws-dyplomow,nId,7415544?fbclid=IwAR3g70Oc84u0YvetgZtTfNIEv16PnqaQZMGQtfeLj4T5qLx4wI4loBmmj2Y_aem_AR7mTcsMbXBbBL6ounAVW3bcmNUITzIWTwgp5wCmjvuZnSy2AToTneF0hdpIcH7pJdFZAy1vnWzfENdR5YWgoNJx

Collegium Humanum i akcent gołdapski


Aktualności

Powiązane artykuły

7 komentarzy do “Inni napisali. Afera w Collegium Humanum. Jest decyzja rządu w sprawie dyplomów MBA

 1. Anonim

  Sprawa bardzo ciekawa i koniecznie musi zostać wyjaśniona – to oczywiście w sprawie niejasnych zasad finansowania wykształcenia urzędników gminnych. Ale przy okazji, bardzo jesteśmy zainteresowani wykształceniem i szkołami jakie ukończyli kandydaci na burmistrza. To dobry czas by się pochwalić i pokazać przed wyborami. Szczególnie interesujące mogą być przypadki:
  1) Tomasza Luto,
  2) Anny Makowskiej

  Starczy wam odwagi by pokazać swoje wykształcenie?

  Ocena: 4.81/5. z 21 głosów.
  Please wait...
 2. Mieszkańcy

  A ja mam nadzieję, że w końcu nadchodzi kres ekipy burmistrza , do urzędu zawita kultura, odpowiednie traktowanie ludzi, a chamstwo i pogarda zniknie na wieki.

  Ocena: 4.65/5. z 23 głosów.
  Please wait...
 3. Miećka

  Jak dobrze byłoby gdyby jeszcze przed wyborami ukazały się listy tych, którzy normalnie i po prostu „kupili” te dyplomy. Ale to raczej nierealne, pozostają domysły.

  Ocena: 4.69/5. z 13 głosów.
  Please wait...
 4. Swobodny Dzordz

  – Rektorze: to w końcu na którym roku ja teraz jestem?
  – Nooo… na drugim, proszę pana.
  – Oj, słabo się staracie rektorze, oj słabo…

  Ocena: 4.69/5. z 13 głosów.
  Please wait...
  1. Lutoman

   Po fakturach za parking i po znajomościach realiów warszawskich wnoszę że te studia-po żal się Panie trwały dwa góra trzy weekendy. To jest tragizm i kpina z funkcjonowania państwa. Mam nadzieję że mówię już w czasie przeszłym .

   Ocena: 4.82/5. z 11 głosów.
   Please wait...
 5. Love Drozda

  Kochany Droździe jak zawsze Cię lubuję i mam nadzieję, że tak jak jak wyczekujesz upadku. Czytałeś wypociny na fb naszego panującego, kasowanie komentarzy zaiste niewygodnych, pozostawianie samego crème de la crème, oj ciepło się robi komuś ciepło, w żargonie młodzieżowym – ktoś strasznie boi się dostać BANA!

  Ocena: 5.00/5. z 6 głosów.
  Please wait...
 6. xx

  Trochę nie na temat, ale nie mam gdzie spytać. Czy komitety zbierają jeszcze chętnych na mężów zaufania w obwodowych komisjach wyborczych? Jeśli tak, to jak można się z nimi skontaktować?

  Ocena: 5.00/5. z 3 głosów.
  Please wait...