Zmiana na stanowisku komendanta powiatowego Policji w Gołdapi

Po 28 latach służby z policyjnym mundurem żegna się insp. dr Dariusz Stachelek, dotychczasowy komendant powiatowy Policji w Gołdapi. Dziś w obecności pełniącego obowiązki komendanta wojewódzkiego Policji w Olsztynie mł. insp. Pawła Krauza odbyło się uroczyste powierzenie obowiązków komendanta powiatowego Policji w Gołdapi podinspektorowi Tomaszowi Jeglińskiemu, który dotychczas pełnił funkcję I zastępcy komendanta tej jednostki.

W poniedziałek (26 lutego) w sali konferencyjnej komendy Powiatowej Policji w Gołdapi odbyła się uroczysta zbiórka. Dotychczasowy komendant, insp. dr Dariusz Stachelek, po 28 latach służby odszedł na zasłużoną emeryturę. Za wiele lat oddanej służby omendantowi podziękował p.o. komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie mł. insp. Paweł Krauz.

Jednocześnie mł. insp. Paweł Krauz powierzył obowiązki na stanowisku komendanta powiatowego Policji w Gołdapi podinsp. Tomaszowi Jeglińskiemu, który służbę rozpoczął 21 lat temu, a przez ostatnie lata pełnił funkcję I zastępcy komendanta KPP w Gołdapi.

Podinsp. Tomasz Jegliński jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Od początku swojej kariery zawodowej związany jest z pionem prewencji. Zajmował stanowiska kierownicze w Komendzie Powiatowej Policji w Olecku oraz Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach. Od 2020 roku realizuje obowiązki jako Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gołdapi.

Nowy komendant zapewnił, iż jest gotowy do podjęcia wyzwania i dołoży wszelkich starań, aby jak najlepiej wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie, aby utrzymać bardzo wysoki poziom pracy gołdapskich policjantów.

KPP w Gołdapi


Aktualności

Powiązane artykuły