Serduszka od Jasia

Gorące podziękowania kierujemy do Wszystkich Państwa, którzy przyczynili się do leczenia i powrotu do zdrowia Jasia. Pamiętamy, jak trudne chwile przeżyła rodzina Jasia, gdy padła diagnoza neuroblastoma IV stopnia.

Zbiórki, licytacje, mecze charytatywne, rajdy rowerowe to wszystko w walce o zdrowie Jasia. W przedsięwzięcia włączyły się służby mundurowe z całej Polski, samorządy, przedstawiciele urzędów miast, gmin i województwa, wolontariaty, szkoły, przedszkola, uczelnie, przedsiębiorstwa, społeczeństwo Warmii i Mazur oraz dziennikarze, którzy byli razem z Nami.

Obecnie Jaś z rodzicami jeździ do Hiszpanii i Stanów Zjednoczonych na kosztowną terapię. Otrzymuje leki, by nie dopuścić do nawrotu choroby. To dzięki Wam zebrano potrzebną kwotę na leczenie.

Dzisiaj sam Jaś i Jego rodzice – funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej, którzy na co dzień realizują zadania w ochronie zewnętrznej granicy Unii Europejskiej ślą do WAS WSZYSTKICH SERDECZNE PODZIĘKOWANIA! Dzięki Wam Jaś się znowu uśmiecha!

https://wm.strazgraniczna.pl/wm/aktualnosci/47061,Mecz-dla-JASIA.html?search=98127945

https://wm.strazgraniczna.pl/wm/aktualnosci/47011,Turniej-strzelecki-wielkich-serc.html?search=98127945

https://wm.strazgraniczna.pl/wm/aktualnosci/51235,Odkrecaja-sie-i-nakrecaja-dla-Jasia.html?search=7752122280

Powiązane artykuły