Szydełkowanie w bibliotece

W ramach inicjatywy oddolnej zgłoszonej przez mieszkankę gminy Gołdap w sobotnie przedpołudnie w Bibliotece Publicznej w Gołdapi odbył się kolejny warsztat pod nazwą „Dzierganie w bibliotece” z projektu „SPOTKAJmy się w Bibliotece”, sfinansowanego z budżetu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Uczestnicy warsztatu mogli nauczyć się dziergania na szydełku oraz utrwalić swoje umiejętności. Wśród wykonanych prac znalazły się kwiatki oraz portfelik. Robótki na drutach i szydełku to jeden ze sposobów walki ze stresem. Są doskonałym zajęciem na długie, jesienne wieczory, można się przy nich zrelaksować, usprawniają też pracę palców.

Spotkanie było okazją do rozmów na różne tematy i przyjemnego spędzenia czasu wolnego. Panie, które wzięły udział w zajęciach, wyraziły chęć uczestnictwa w kolejnych warsztatach tego typu. Zachęcamy więc do śledzenia naszej strony internetowej, by nie przegapić innych ciekawych wydarzeń.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”
@NPRCz2.0
@ Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
@ Narodowe Centrum Kultury
#wydarzeniaGołdap
#BLISKOBibliotekaPublicznawGołdapi

BP w Gołdapi


Aktualności

Powiązane artykuły