Seniorzy z Lis i Wróbla świętowali lata działalności klubów

Seniorzy z Lis i Wróbla świętowali rocznice utworzenia Klubów w swoich miejscowościach. W uroczystościach, które miały miejsce w lutym bieżącego roku, uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Gminy w Baniach Mazurskich oraz poszczególnych jednostek budżetowych gminy.

 

 

Pierwszymi, którzy obchodzili rocznicę działalności, byli uczestnicy Klubu Senior+ w Lisach. Z okazji dwóch lat funkcjonowania ośrodka, w miniony czwartek (9 lutego), wyprawiono przyjęcie, w trakcie którego nasz samorząd reprezentowała sekretarz Barbara Woźniak.

Pani sekretarz złożyła szanownym seniorom najserdeczniejsze życzenia oraz przekazała na rzecz Klubu specjalny upominek. W imprezie uczestniczyły również Małgorzata Podgórska, Joanna Orzeł oraz Beata Budzińska, czyli dyrektorzy, kolejno, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Zespołu Placówek Oświatowych oraz Gminnego Ośrodka Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich.

Minęły już 4 lata, odkąd dokonano przecięcia wstęgi z okazji oddania do użytku siedziby Klubu Seniora we Wróblu. Dlatego w zeszłą środę (15 lutego) miejscowi seniorzy zorganizowali uroczystość okraszoną wspaniałymi występami wokalno-artystycznymi.

Wziął w niej udział wójt gminy Łukasz Kuliś, któremu towarzyszyła sekretarz Barbara Woźniak. Podobnie jak w przypadku wydarzenia w Lisach, również i w tym uczestniczyli szefowie gminnych instytucji. Rocznica ta była także okazją do przekazania seniorom, specjalnie przygotowanej na tę okazję, personalizowanej pamiątki.

UG w Baniach Mazurskich

Powiązane artykuły