Policjanci zatrzymali cztery osoby poszukiwane

Bardzo aktywna i skuteczna postawa policjantów Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi zaowocowała zatrzymaniem kolejnych osób poszukiwanych. Zaledwie jednej doby mundurowi zatrzymali aż cztery osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyźni trafili już do aresztu śledczego, gdzie odbędą zasądzone wyroki.

 

 

 

Policjanci podczas pełnienia codziennej służby nie tylko reagują na popełnione wykroczenia czy podejmują zlecone interwencje, ale również realizują polecenia, nakazy oraz listy gończe innych organów ścigania.

W piątek (3 lutego) podczas wykonywania takich czynności, gołdapscy policjanci zatrzymali kolejne osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Pierwszy z zatrzymanych to 57-letni mieszkaniec powiatu gołdapskiego. Został on zatrzymany przed godziną 8:00 na terenie gminy Gołdap. Mężczyzna dopuścił się przestępstwa znieważenia funkcjonariusza publicznego podczas pełnienia obowiązków służbowych.

Kolejnego poszukiwanego policjanci zatrzymali kilka minut po godzinie 9:00. 34-latek miał zasądzoną karę pozbawienia wolności za przestępstwo prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego. Następnie, tuż po godz. 10:00 w ręce mundurowych wpadł 47-letni mieszkaniec Gołdapi.

Mężczyzna kilka najbliższych dni spędzi w areszcie za nieopłacone grzywny za popełnione wykroczenia. Czwarty poszukiwany został zatrzymany na terenie Gołdapi o godzinie 16:00. 25-latek miał zasądzoną karę pozbawienia wolności za przestępstwo oszustwa. Mężczyźni trafili już do zakładów karnych, gdzie odbędą wydane przez sądy wyroki.

KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły