Uczestniczyli w turnieju piłkarskim Orlików

W niedzielę 22 stycznia na hali Zespołu Szkół Sportowych w Ełku zawodnicy Akademii Piłkarskiej MKS Rominta Gołdap uczestniczyli w turnieju piłkarskim Orlików.

 

Do rywalizacji przystąpiły zespoły: Rony 03 Ełk, Czarni Olecki 2 zespoły, KS Śniardwy Orzysz 2 zespoły oraz Akademia Rominty Gołdap.

W turnieju wszystkie zespoły miały do rozegrania po 5 spotkań a czas każdego meczu wynosił 15 minut. Turniej stał na wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym. Wszyscy grający w nim zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Trzy spotkania zakończyły się naszym zwycięstwem a w dwóch meczach musieliśmy uznać wyższość naszych rywali. Jest to już kolejny turniej rozegrany przez naszych zawodników w ostatnich tygodniach. Zbieramy bezcenne doświadczenie grając systematycznie z dobrymi zespołami. Umiejętności nabyte w trakcie rozgrywanych turniejów będą procentować już w najbliższej przyszłości w wiosennych rozgrywkach ligowych.

Na turnieju w Ełku Akademię Piłkarską MKS Rominta Gołdap reprezentowali następujący zawodnicy: Olaf Łoboda, Jakub Popławski, Piotr Puza, Wojtek Oleksy, Filip Górski, Błażej Michałowski, Jakub Matusiewicz, Wiktor Prochorów, Gabriel Gorzoch, Adam Olbryś, Maciej Mrozowski i Florek Miler.

Powiązane artykuły