Od tematycznych spinek do mankietów po formalne wszystko, co musisz wiedzieć!

Zacznijmy od zrozumienia korzyści i potencjalnych pułapek przy wyborze spinek do mankietów na każde wydarzenie! Zabierzemy Cię od początkującego do profesjonalisty w mniej niż 5 minut! Poprowadzimy Cię przez wybory, jakie masz, jeśli chodzi o wybór spinek do mankietów, od tematycznych nowatorskich mankietów do eleganckiej zwykłej stali. Więc weź napar i zaczynajmy!

 

 

 

Nie wszystkie spinki do mankietów są takie same!

W tym poście omówimy wybór odpowiednich dla Ciebie spinek do mankietów, ale najpierw musimy omówić podstawowy skład spinek do mankietów oraz sposób doboru odpowiedniego stylu do Twojej koszuli. Może się to wydawać proste, ale istnieje kilka subtelnych różnic pomiędzy typami spinek do mankietów, ale ogólnie rzecz biorąc większość składa się z trzech podstawowych elementów.

Front (Face) – może występować w formie zwykłej lub polerowanej twarzy, kamienia dekoracyjnego lub dowolnego kształtu lub materiału, o którym można pomyśleć (wiem, że naprawdę jest tak obszerny).

Słupek – Jest to część mostkowa spinki, która przesuwa się przez mankiety koszuli, aby „spiąć” je razem.

Przełącznik – Ten element obraca się o 90 stopni, aby zablokować spinkę w miejscu, zapobiegając jej ześlizgiwaniu się lub odstawaniu od koszuli (nie chcesz tego).

 

Różne odmiany mankietów

Istnieją pewne odmiany spinek do mankietów, które nie przestrzegają ściśle tych zasad, takie jak spinki do mankietów z łańcuszkiem lub kulką, ale wszystkie działają w ten sam sposób.

Poniższe spinki do mankietów są idealne do smokingu, ponieważ krzywizna twarzy ukrywa zbieranie się mankietu i przechodzi przez rękaw, tworząc bardziej kompletny, zamknięty wygląd.

Popularne materiały do produkcji spinek do mankietów
Materiały używane do produkcji spinek do mankietów są tak różnorodne jak same spinki. Najbardziej powszechne rodzaje to stop metali, stal nierdzewna, tytan, platyna, miedź, brąz i srebro próby 925.

Na https://riwia.pl/spinki-do-mankietow-slubne oferują zarówno spinki do mankietów ze stopu mieszanego, jak i ze stali nierdzewnej, skierowane do podstawowego poziomu mody.

 

Spinki do mankietów z mieszanego stopu

Podstawowy asortyment spinek do mankietów ze stopu mieszanego jest doskonałym punktem wyjścia dla każdego, kto chce rozpocząć swoją kolekcję. Korzyści (jak również oczywisty punkt cenowy) są stosunkowo trwałe, nadal można osiągnąć wysokiej klasy wygląd, i mogą być formowane w wiele kształtów za pomocą formowania wtryskowego, minusy są z czasem, że po prostu nie utrzymują wytrzymałości stali nierdzewnej lub lepszych materiałów. Ale są one wielkim małym starterem!

 

Spinki do mankietów ze stali nierdzewnej

Jeśli jesteś nowy w noszeniu spinek do mankietów, ale chcesz uzyskać jak najwięcej z nich, zacznij od prostego, wysokiej jakości projektu ze stali nierdzewnej. Korzyści płynące z dobrze zestawionej pary spinek do mankietów ze stali nierdzewnej to: duża odporność na zarysowania, naprawdę drogi wygląd rywalizujący z lepszymi materiałami, a jednocześnie dostępny w przystępnej cenie, miła, ciężka waga dająca poczucie produktu najwyższej jakości, zbudowanego by trwać.

 

Buduj swój styl

Opanowałeś już podstawy, jesteś pewny siebie i gotowy, aby podnieść poziom swoich spinek do mankietów! Przeanalizujmy, jak wybrać odpowiednie spinki do mankietów do dobrze przygotowanego stroju. Zawsze warto zacząć od srebra, kamieni naturalnych i tekstur jako podstawy kolekcji. Łatwo je dopasować do stroju, ponieważ nie muszą być związane z żadnym innym elementem stroju.

 


Aktualności

Powiązane artykuły