Gołdapski policjant na podium w Złotoryi

W Złotoryi odbyły się Mistrzostwa Niepodległej Polski Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi i martwym ciągu. W zawodach startowała Reprezentacja Polskiej Policji, a jednym z powołanych był policjant z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi. Policjanci zajęli I miejsce w końcowej klasyfikacji.

 

 

Starszy sierżant Karol Prawdzik z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi był członkiem Reprezentacji Polskiej Policji, która zajęła I miejsce w klasyfikacji mundurowej podczas Mistrzostw Niepodległej Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc i Martwym Ciągu.

Gołdapski policjant odniósł sukces w klasyfikacjach indywidualnych, zajmując czołowe miejsca. W kategorii wagowej do 125 kg zajął II miejsce w konkurencji wyciskania sztangi leżąc, podnosząc ciężary 210 kg oraz I miejsce w martwym ciągu podnosząc ciężary 290 kg.

Osiągnięte wyniki pozwoliły naszemu atlecie na zajęcie II miejsca w kategorii najlepszego zawodnika w swojej kategorii wiekowej oraz III miejsce w kategorii Open. Tutaj należy podkreślić, że w Mistrzostwach łącznie wzięło udział 230 zawodników. Zawody były na bardzo wysokim poziomie, a rywalizacja niezwykle zacięta. Nasz reprezentant objęty jest patronatem Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów woj. Warmińsko-Mazurskiego.

KPP Gołdap

 

 

Powiązane artykuły