Powiązane artykuły

18 komentarzy do “Sesja Rady Powiatu

 1. Ups

  Czy można prosić również o link do poprzedniej (wrześniowej) sesji Rady powiatu?
  To bardzo istotne wydarzenie w życiu społecznym na którego ukryciu bardzo zależy jak sądzę staroście Wardziejewskiej i staroście Ciołkowi.
  Na mieście mówi się, że brak linku na Pana portalu to wynik próśb i interwencji Marzanny Wardziejewskiej.

  A i jeszcze podobno creme de la creme to była czwartkowa komisja w starostwie. Gdyby Pan redaktor mógł uzyskać nagranie – to byłoby dopiero święto demokracji. Z chęcią byśmy zobaczyli i posłuchali tego wszystkiego o czym już trąbi całe miasto. A państwo starostowie podobno modlą się by nie wyszło to na zewnątrz ponieważ obnażyłoby to ich prawdziwe oblicze.

  Ocena: 4.20/5. z 20 głosów.
  Please wait...
  1. Hakuna matata

   W czasie komisji można było wiele zobaczyć usłyszeć i zrozumieć… 😉

   Ocena: 4.43/5. z 14 głosów.
   Please wait...
  2. H.

   Ups, na komisji działo się wiele złego, brak odpowiedzi na pytania, brak odpowiedzi zarzadu, niekompetencję zarządu pokazał pan Kuskowski i Wasilewski.

   Ocena: 4.00/5. z 16 głosów.
   Please wait...
   1. Marta

    Niech ktoś powie co działo się na tej komisji.

    Ocena: 4.27/5. z 11 głosów.
    Please wait...
 2. J

  Dziękuję za link panie Redaktorze.

  Ocena: 4.20/5. z 10 głosów.
  Please wait...
 3. Ala

  Przepraszanie przez pana radnego Kuskowskiego całego grona nauczycielskiego za – podobno – brak życzeń ze strony władz powiatu z okazji święta nauczycielskiego jest niczym więcej jak czepianiem się tego, że w lesie jest brak porządku bo za dużo liści tam leży. A piszę to dlatego, że przede wszystkim takie życzenia oczywiście były i to w wielu miejscach. Uszczypliwość i czepialstwo kompletnie nie na miejscu. To samo zresztą dotyczy sprawy spotkania pani starosty z nauczycielami. Złośliwość i nic więcej. Można sto razy powtarzać jak było a i tak uwagi będą, że spotkania nie było i koniec. No i ten brak taktu ze strony pani Tomaszewskiej -Walc, która nie rozumie w jakiej sytuacji ostatnio była pani starosta.

  Ocena: 2.26/5. z 19 głosów.
  Please wait...
  1. Klakier

   Rządy pani Wardziejewskiej są jak splunięcie w twarz wszystkim mieszkańcom powiatu. Niekompetencja do kwadratu, kolesiostwo, działanie na szkodę i dziwne przypadki. No i jeszcze skłócenie społeczeństwa. Plus premiowanie lizusów i cwaniaków. Za taki komentarz jak ten powyżej należy się nagroda od starosty. Zobaczymy komu zleca się pisanie takich wymiocin. W środę w starostwie będzie wszystko jasne.

   Ocena: 4.23/5. z 22 głosów.
   Please wait...
  2. Marta Ch

   A w jakiej to sytuacji była pani starosta? Brak taktu, wiedzy i umiejętności to ma pani starosta.

   Ocena: 4.06/5. z 17 głosów.
   Please wait...
   1. Agata

    Trzeba być małym człowieczkiem o bardzo małym rozumku i wykazywać się kompletnym brakiem taktu żeby nie wiedzieć w jakiej prywatnej sytuacji osobistej była przez ostatnich kilka miesięcy pani starosta. Zarzucanie jej, że w tym okresie nie spotkała się z nauczycielami jest po prostu niskie.

    Ocena: 2.47/5. z 17 głosów.
    Please wait...
    1. W-f

     Trzeba być małym człowieczkiem o bardzo małym rozumku za to z dużym talentem do lizusostwa i ogromnym ego żeby nie dostrzegać, że my nauczyciele czekamy od kilku lat na spotkanie ze starostą i jesteśmy zbywani i olewani. Sytuacja z ostatnich 2 miesięcy niczego nie tłumaczy.

     Ocena: 3.94/5. z 16 głosów.
     Please wait...
 4. Tadeusz

  Ciekawe pytanie pani Tomaszewskiej o „wejście na jej konto w ZUS przez lekarza p. Alicję Iwaniuk w dniu… „, jakie radna skierowała do przewodniczącej Rady pani… Alicji Iwaniuk. Ponieważ radna Tomaszewska podpiera się w tej sprawie informacją z ZUS potwierdzającą to „wejście na konto” ciekawi mnie jak mogło do tego dojść. Istotne jest to, że pani przewodnicząca na Sesji publicznie takiemu „wejściu” zaprzeczyła. Wyraźnie widać było z jej reakcji, że może to być pomyłka. Choć po chwili już nie zaprzeczała używając słowa „być może”. Ciekawi mnie, jeśli to „wejście” jednak miało miejsce, po co tam wchodziła skoro – jak twierdzi pani Tomaszewska – „nigdy pacjentką pani dr Iwaniuk nie byłam” . Trudno jest mi bowiem uwierzyć w pomyłkę ZUS w tej sprawie gdyż byłby to wręcz niewiarygodny i nieprawdopodobny przypadek, żeby ZUS omyłkowo stwierdził wejście lekarza z naszego terenu na konto osoby także akurat z naszego terenu. Pomyłkę podejrzewałbym raczej gdyby np jakiś mieszkaniec Opola dowiedział się, że na jego konto wchodził lekarz z Gołdapi.

  Ocena: 4.81/5. z 26 głosów.
  Please wait...
  1. Mirek

   Ja też nie wierzę w pomyłkę ZUS w tej sprawie.

   Ocena: 4.50/5. z 16 głosów.
   Please wait...
 5. Fanny

  Radziłabym radnym powiatu, a może i innym, sprawdzić, czy również na ich konto w ZUS nie było wejść przez „uprawnionego do tego lekarza”, który jednocześnie nie jest ich lekarzem i u którego nigdy się nie leczyli. Może być ciekawie.

  Ocena: 4.58/5. z 19 głosów.
  Please wait...
  1. Klakier

   Popieram Fanny. Radzę żeby wszyscy ci którzy nie byli spolegliwi dla zarządu powiatu sprawdzili swoje konto w ZUS. Czy przypadkiem na ich konta nie było wejsć przez „uprawnionego do tego lekarza”, który jednocześnie nie jest ich lekarzem i u którego nigdy się nie leczyli.
   A dla pani doktor wstyd, że tak nisko pani upadła.

   Ocena: 4.06/5. z 17 głosów.
   Please wait...
   1. Fanny

    Mylisz się klakierze i przeinaczasz (złośliwie? ) mój komentarz. Sprawdzić wejścia na swoje konto moim zdaniem powinni wszyscy pozostali radni a być może również ci z drugiej gołdapskiej Rady a nie tylko ” ci którzy nie byli spolegliwi dla zarządu powiatu”.

    Ocena: 2.82/5. z 11 głosów.
    Please wait...
 6. G

  Jaka rada taki „pegaZUS” :)))

  Ocena: 4.20/5. z 15 głosów.
  Please wait...
  1. Bzdury opowiadasz o ZUS bez uzasadnienia

   Ocena: 1.67/5. z 6 głosów.
   Please wait...
 7. Komentarze zawierające wulgaryzmy i przezwiska nie zostały opublikowane i nie będą publikowane…

  Ocena: 3.40/5. z 10 głosów.
  Please wait...