Certyfikat potwierdzający prawo do używania promocyjnego znaku jakości Zakup Prospołeczny na kolejny rok otrzymała Fundacja Rozwoju Regionu Gołdap od Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

 

 

– To kolejny rok, w którym organizacja jest zauważona i doceniona tym wyróżnieniem – mówi Piotr Wasilewski, prezes FRRG. – Posiadanie certyfikatu jest efektem pracy całego zespołu fundacji, dbającego o jakość, lokalnych dostawców i dobrą cenę oferowanych produktów i usług.


Posiadanie Znaku Promocyjnego Ekonomii Społecznej „Zakup Prospołeczny” wyróżnia wybrane jednostki spośród podmiotów ekonomii społecznej działających na danym terenie. Przyznanie znaku to wynik dbałości o stałe umocnienie rangi i wizerunku podmiotów ekonomii społecznej jako symbolu usług i produktów o najwyższej jakości, wykonanych w połączeniu z wyjątkową dbałością o wykorzystanie potencjału społecznego.

Certyfikacja efektywnie wspomaga działania prowadzone przez odznaczone podmioty ekonomii społecznej w zakresie marketingu i public relations.

Powiązane artykuły