Zapraszamy na rajd rowerowy „Gołdap się kręci”

Fundacja Rozwoju Regionu Gołdap, Gołdapski Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Biblioteka Publiczna w Gołdapi zapraszają do udziału w krótkim, międzypokoleniowym rajdzie rowerowym „Gołdap się kręci”.

Już 1 października, w sobotę, rozpoczniemy o godzinie 11:00 naszą przejażdżkę przy zegarze słonecznym, udając się do dzielnicy uzdrowiskowej wzdłuż lokalnych szlaków. Na mecie, w Pijalni wód mineralnych i leczniczych zaprezentowane zostaną prace uczestników dwóch zorganizowanych przez fundację konkursów – „Pszczoła w środowisku”, zorganizowanego uczniom szkół podstawowych oraz „Woda wokół nas”, w którym uczestnikami byli uczniowie szkół ponadpodstawowych. Będzie to idealna okazja do poznania zwycięzców konkursów i wręczenia nagród.

Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie „Gołdap się kręci” jest zorganizowane w ramach projektu Fundacji Rozwoju Regionu Gołdap pod nazwą „Gołdap w krainie EGO miejscem zdrowego i aktywnego stylu życia”, finansowanego z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” w zakresie wzmacniania kapitału społecznego, w tym podnoszenia wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, a także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych).

Powiązane artykuły