Wieczór z Magdaleną Kordel

W piątek Biblioteka Publiczna gościła Magdalenę Kordel – znaną i lubianą autorkę poczytnych powieści obyczajowych, nazywanych „balsamem dla duszy czytelnika”. Spotkanie prowadziła Agnieszka Stańczak bibliotekarka biblioteki Klubu Wojskowego 15.Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego.

 

 

Pisarka opowiedziała o swojej twórczości oraz początkach przygody z literaturą. Odpowiadając na pytania prowadzącej dowiedzieliśmy się skąd bierze inspiracje i pomysły na swoich bohaterów. Pani Magdalena odpowiadała również na pytania słuchaczy zachęcając do czytania i rozwijania swoich pasji.

Na koniec spotkania były autografy czytelnikom i w książkach z księgozbioru biblioteki. Pisarka dokonała wpisu do księgi pamiątkowej.

Spotkanie zostało zorganizowane w odpowiedzi na zapotrzebowanie czytelnicze w ramach realizowanego projektu BLISKO pod nazwą „SPOTKAJmy się w bibliotece” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 w dniu 23.09.2022 r.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 nalata 2021-2025.

BP w Goldapi

 

Powiązane artykuły