Bramy dwuskrzydłowe w nowoczesnym stylu – sprawdź te warianty!

Gdy na posesji może być zamontowana jedynie brama dwuskrzydłowa, wcale nie musi mieć ona tradycyjnego wyglądu. Teraz takie bramy można także zakupić jako nowoczesne. Co ciekawego oferują producenci?

 

 

Palisadowe bramy dwuskrzydłowe – najpopularniejsze bramy w nowoczesnym stylu

Najczęściej wybierane bramy dwuskrzydłowe – https://fello.pl/bramy-dwuskrzydlowe/ to obecnie ramy o konstrukcji palisadowej. W tym przypadku bramy te są zbudowane z paneli z palisadą z poziomymi albo pionowymi profilami metalowymi.

Najczęściej kupowane są ogrodzenia w kolorze antracytowym, ale także można wykonać je w innych wariantach kolorystycznych, na przykład czerni, zieleni, brązie, a nawet w imitacji drewna.

Takie bramy można połączyć również z ogrodzeniami w tym samym stylu, dzięki czemu całość może prezentować się bardzo efektownie. Można wtedy zamontować je w ramach ogrodzenia systemowego – również we własnym zakresie.

Palisadowe bramy dwuskrzydłowe w Katowicach oraz w innych miastach na Śląsku oferuje dzisiaj wiele firm, dlatego klienci, którzy chcieliby je zakupić, mogą znaleźć je w wielu wariantach do wyboru wraz z kompleksową usługą montażową.

 

Dwuskrzydłowe bramy panelowe – niska cena i jakość na lata

Gdy chodzi o niskie ceny, bardzo dobrym wyborem mogą być panelowe bramy dwuskrzydłowe.

Tego typu bramy wyróżniają się wykorzystaniem siatkowych paneli, które stanowią wypełnienia ramy. Panele tego typu mogą mieć też dekoracyjny wygląd, więc brama może też dobrze prezentować się jako wjazdowa, prowadząca na posesję domu jednorodzinnego.

Takie bramy mogą różnić się pomiędzy sobą parametrami siatki, na przykład mogą mieć one mniejsze lub większe oczka, mogą mieć dekoracyjne wykończenie na górze tworzące łuk czy mogą być wyposażone w elementy ozdobne w formie ornamentów, dodatkowych poprzeczek.

Klientom zamierzającym kupić bramy dwuskrzydłowe, Bielsko Biała oferuje dostęp do wielu firm, które zajmują się ich realizacją.

 

Bramy dwuskrzydłowe z napędem – wygoda i oszczędność czasu

Aby korzystanie z bram dwuskrzydłowych mogło być jeszcze prostsze, warto zdecydować się na zakupienie ich wraz z napędem.

Bramy dwuskrzydłowe również mogą być wyposażone we własny napęd i automatykę. Wtedy odpowiednie elementy są montowane przy każdym ze skrzydeł i odpowiadają za otwieranie i zamykanie skrzydeł. W tym celu użytkownik musi jedynie przycisnąć przycisk na swoim pilocie.

Artykuł sponsorowany


Aktualności

Powiązane artykuły