Banie Mazurskie. Kolejny występ naszych artystów za nami. Tym razem Chór Lisiacy i Amelia Wałejko

Kolejny występ naszych artystów za nami. Tym razem Chór Lisiacy i Amelia Wałejko reprezentowali nas w Orzyszu, na uroczystych obchodach święta 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej im. Zawiszy Czarnego. Jest nam niezmiernie miło otrzymywać oficjalne zaproszenia na tak znaczące imprezy.

W miniony piątek Orzysz stał się wojskową stolicą Polski, a to w związku z obchodami święta 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej im. Zawiszy Czarnego. Uroczysty apel, pokaz musztry paradnej oraz defilada odbywały się w centrum miasta, a następnie „Piknik Zawiszaka” w Ogródku Jordanowskim.

W części artystycznej pikniku, występy naszych artystów zachęciły do wspólnego śpiewania zgromadzonych uczestników wspólnej zabawy. Znane i lubiane utwory, które wykonywali cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a wspólny śpiew piosenek rozbrzmiewał wokół placu.

Taka atmosfera sprzyjała artystom, dając im wiele satysfakcji i zadowolenia z występów. Po części artystycznej korzystaliśmy z różnych atrakcji pikniku. I chociaż pogoda dziś była kapryśna, nie przeszkadzało to jednak w dobrej wspólnej zabawie. Pełni pozytywnej energii, niesamowitych wrażeń i radośni wracaliśmy do domu.

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie, miłe przyjęcie i wspólną zabawę, a naszym artystom gratulujemy wspaniałych występów

Powiązane artykuły