Piłka siatkowa. Szkoła Podstawowa nr 3 w Gołdapi 10. w Polsce

Fantastyczni siatkarze SP 3 Gołdap zajęli doskonałe 10. miejsce w Polsce podczas Finału Krajowego Szkolnego Związku Sportowego Igrzysk Dzieci w Piłce Siatkowej „Czwórek” Chłopców w Głuchołazach, województwo opolskie (2-5 czerwca).

 

 

 

Ogromne gratulacje dla – Jakuba Czernickiego, Nikolasa Krynickiego, Mateusza Repowa, Doriana Pietrzaka, Mikołaja Rawinisa, Tomasza Pańczuka, Oliwiera Żbikowskiego, Michała Mora, Michała Sadowskiego, Bartosza Klisza i Filipa Budlewskiego.

Podopieczni Łukasza Tarasiewicza walczyli na parkiecie hali „Banderoza” jak lwy, wygrywając cztery pojedynki. Chłopcy ograli: PSP 11 Kędzierzyn-Koźle, SP 3 Leżajsk, SP 3 Sulechów, SP 3 Nysa. Dodatkowo wygrali seta z drużyną SP 158 Warszawa i byli bardzo bardzo blisko pokonania SP 18 Kalisz, prowadzili 1:0 i mieli nawet w górze piłkę meczową, ale nie udało się. Walczyli z najlepszymi z najlepszych w Polsce.

Na pewno sukcesem jest już udział w Wielkim Finale Ogólnopolskiego Festiwalu Szkolnego i możliwość przeżycia dla tych młodych siatkarzy niesamowitej przygody. A to zasługa nie tylko zawodników, trenera czy rodziców, a i tych którzy bardzo wsparli nasz wyjazd do Głuchołazów finansowo: Anna i Krzysztof Rawinis, Tomasz Luto (burmistrz Gołdapi), Mariusz Szczepański, Marzena i Wojciech Potepa, Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3 oraz Ci co przygotowali i zakupili słodkości na kiermaszu w szkole. Wielkie dzięki za wsparcie, gdyż razem stanowimy wielką siatkarską rodzinę.

 

 

 

 

Powiązane artykuły