Kolczyki serca – ponadczasowy rodzaj pasujący do każdej stylizacji

Kolczyki to jeden z chętniej wybieranych elementów biżuterii. Nie ma się temu co dziwić, bo można wykorzystać je do wielu stylizacji, zarówno na co dzień, jak i od święta. Jednymi z częściej wybieranych kształtów kolczyków są serca. Pasują do naprawdę wielu stylizacji. Wiele jednak zależy od tego, na jakie konkretnie kolczyki się zdecydujemy. Niektóre pasują bardziej do formalnych stylizacji, a inne do tych na luzie.

 

 

 

 

Duże czy małe kolczyki?

Wybierając kolczyki serca musimy zadać sobie kilka ważnych pytań. Przede wszystkim, zastanówmy się nad tym, gdzie chcemy zrobić zakupu. Wiele pań uważa zakupy online za zdecydowanie wygodniejsze. Nie da się ukryć, że faktycznie zabierają one o wiele mniej czasu. Jeśli jednak wolimy osobiście obejrzeć biżuterię przed jej zakupem, wybierzmy się do sklepu osobiście. Bez względu na to, czy robimy zakupy stacjonarnie, czy też online, zastanówmy się nad rozmiarem kolczyków. Niektórym bardziej mogą odpowiadać pokaźnych rozmiarów serca, ale inne panie postawią na filigranowe kolczyki. Wybierzmy taką opcję, która jest najbliższa naszym preferencjom. Nic nie stoi na przeszkodzie także temu, aby zdecydować się zarówno na duże, jak i na małe kolczyki serca. Wówczas będziemy mogły stworzyć niejedną interesującą stylizację.

Ze złota czy stali chirurgicznej?

Każda przedstawicielka płci pięknej, która wybiera kolczyki serca, musi zastanowić się nad tym, z czego powinny być one wykonane. Niektóre kobiety interesują tylko i wyłącznie wyroby z metali szlachetnych, takich jak na przykład złoto czy srebro. Taka biżuteria prezentuje się atrakcyjnie pod względem wizualnym i jest wytrzymała. Trzeba jednak liczyć się z tym, że złoto jest dość drogie. Alternatywą dla kolczyków wykonanych ze złota mogą być te ze stali chirurgicznej. Nie powinny one wywoływać żadnych reakcji alergicznych, więc można uznać je za bezpieczne. Ponadto, kolczyki serca ze stali będą zdecydowanie tańsze od tych wykonanych ze złota. Cena będzie także zależała od rozmiaru biżuterii.

Z czym zestawiać kolczyki serca?

Kolczyki serca pasują do naprawdę wielu różnego rodzaju stylizacji. Z powodzeniem można je założyć, jeśli zamierzamy mieć na sobie elegancką sukienkę. Do szykownych kreacji na formalne wyjścia będą pasowały przede wszystkim niewielkie kolczyki w kształcie serca. Na imprezę zdecydowanie lepszym wyborem będą zaś te duże. Na pewno przykują one uwagę każdego, kto przejdzie obok nas. Nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby wspomniana biżuteria wystąpiła również w roli tej wakacyjnej.

Kolczyki serca (https://bovem.com.pl/pol_m_Zlota-bizuteria_Kategorie_Zlote-kolczyki_Serduszka-488.html) można zabrać ze sobą na romantyczny wypad we dwoje. Będą świetnie prezentowały się na randce, bez względu na to czy jest pierwsza, czy czterdziesta. Każda przedstawicielka płci pięknej musi jednak pamiętać o tym, że duże kolczyki serca mogą być dość ciężkie. Lepiej więc dla własnej wygody nie nośmy ich w uszach przez cały dzień. W przeciwnym bowiem razie doskwierać nam może pewien dyskomfort. W przypadku małych kolczyków nie powinnyśmy jednak mieć tego problemu, dlatego można je nosić cały dzień.

 


Aktualności

Powiązane artykuły