Ekodrużyna Gołdap informuje. Gołdapianka jedną z najaktywniejszych w Polsce koordynatorek dekady programu „Moje Miasto bez elektrośmieci”

Gołdapianka Alina Oleszczuk, która od ponad trzydziestu lat działa na rzecz przyrody i czystości środowiska, triumfuje razem z najaktywniejszymi i kreatywnymi koordynatorami w Polsce.

 

 

Za swoją pracę została nominowana do Ogólnopolskiego Plebiscytu. Koordynatorka z Gołdapi dzięki silnemu poparciu gołdapian i gołdapianek otrzymała zasłużony tytuł Koordynatora Dekady Programu „Moje Miasto bez Elektrośmieci”.

Laureatka jest inicjatorką wielu lokalnych ekodziałań, które systematycznie wypływają z gołdapskiej „Dwójki”. Zaraża mieszkańców Gołdapi i okolic pozytywną energią, innowacyjnością, optymizmem i empatią chęcią naprawy szkód wyrządzanych naturze.

https://www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl/nominowani/

 

https://www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl/plebiscyt/

 

– A jaki jest sposób na taki ekosukces? – pytają młodzi członkowie gołdapskiej ekodrużyny

– Wystarczy tylko systematyczność, lojalność, kreatywność, otwartość na drugiego człowieka i przede wszystkim pamięć.15 Maja w Dniu Polskiej Niezapominajki przypominam o promowaniu walorów polskiej przyrody i potrzebie jej ochrony. Dodatkowo zachęcam do pamiętania o bliskich, życzliwości i otwarcia na drugiego człowieka – odpowiada Alina Oleszczuk.

– Gołdapianie, serdecznie dziękuję za liczne głosy, za pamięć. Jestem w dziesiątce najaktywniejszych dzięki Wam i mnóstwa głosów, które na mnie oddaliście.

Mam ogromną motywację do dalszych działań, i cieszę się, że jest nas coraz więcej…

 

Powiązane artykuły